Kateřina má druhé olympijské zlato !!!!!

Už dnes se ví, že atletka Kateřina VÁVROVÁ bude patřit k největším hvězdám VI. Letní oympiády dětí a mládeže v Uherském Hradišti !! Dnes po statečném výkonu, kdy si v závěrečné rovince sáhla na samotné dno svých sil, získala v běhu na 300 m druhé olympijské zlato za fantastický výkon, když Kačenka zaběhla jeden z nejlepších časů české žákovské historie !!!!

Patnáctiletá atletka Uherského Hradiště a Vlčí smečky sdružené v projektu Atletika s radostí, dnes před zraky všech přítomných ukázala to nejlepší ze svého umu, kterým disponuje. Dnes mimo okouzlujícího výkonu na náročné trati předvedla i ohromný potenciál morálně volních vlastnosti a rvala se na trati jeko bojovná lvice do posledního zbytku svých sil. Člověku se ani nechce věřit, kde se  všecha ta energie, kterou na trati vydává, v tom drobném, křehkém subtilním stvoření bere ?? Každopádně Kačka opět všem na stadionu rozdávala radost, svým běžeckým stylem, bojovností a zaslouženě slavila vítězství....

Po náročném programu posledních dvou dní, kdy Kačka musela absolovovat rozběb, semifinále, finále šedesátky a rozběh třístovky přišla dnes na stadion sice v dobré náladě, ale pořádně "rozbitá". Hned po příchodu na stadion ulehla na masérský stůl a bylo zřejmé, že to bude dnes hodně bolet. Kačka cítila bolest v kvadricepsech i lýtkách a není se co divit, vždyť  měla za sebou skutečně náročný program. Dnes byla, ale Kateřina zkrátka skvělá. Plně koncentrovaná na výkon, bez náznaků kňourání či bolestinství, zvládla za přítomnosti šéftrenéra české reprezentace Tomáše Dvořáka rozcvičení a šlo se na věc. Kačka nastupovala do fínale se 4. nejrychlejším časem 41,50 s a byla jí přidělena 6. dráha. Pod sebou měla Kačka obě spolufavoritky, ve 4. dráze halovou mistryni ČR Terezku Vokálovou z Jablonce ve 4 dráze a Nikolu Bendovou z Prahy v dráze 5. 

Po výstřelu Kačka běh perfektně rozběhla, nenechala se vyprovokat zjevně přepáleným začátkem Bendové a do zatáčky vbíhala na druhé pozici. Na cílové rovince ale přišel za mohutného povzbuzování fanoušků Kaččin mohutný závěr a obě soupeřky setřásla a ukázala jim záda. Kačka zvítězila ve skvělém čase 40,15 s, druhá doběhla Terezka Vokálová, hájící barvy Libereckého kraje (40,68 s), třetí místo uhájila v čase 40,91 s Nikola Bendová z Prahy , před zle dotírající Veronikou Janíčkovou, která se musela i přes skvělý čas 40,99 spokojit s bramborovou medailí....

Kačka má za dnešní výkon můj velký repekt a druhé zlato jí dnes na náměstí TGM v Uherském Hradišti pověsí plným právem !!!

OHROMNÁ GRATULACE !!!!

VIDEO:

J.V. 26,6,2013

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved