Na mezinárodní mítink olympijských nadějí, kterého se zúčastní reprezentační výběry Česka, Slovenska, Maďarska a Polska byla nominována do českého reprezentačního výběru i mladinká sprinterka z Uherského Hradiště - Kateřina VÁVROVÁ. Kačka byla trenérskou radou ČAS nominována ke startům na 100a 200 m. Talentovaná žákyně tak 11. května ve Svitavách poprvé oblékne reprezentační dres !!!

Kateřina si nominaci vybojovala zejména svými vynikajícími halovými výsledky, když časem ze šedesátky 7,74 s kraluje suveréně českým žákovským halovým tabulkám a dokonce by mezi o 2roky staršími dorostenkami obsadila v konečných halových tabulkách, tato subtilní atletka 3. místo, hned za českou rekordmankou Veronikou Paličkovou z Hodonína a Emilkou Gerulovou z Ostravy. Rychleji letos v hale neběžela šedesátku dokonce ani vynikající česká dorostenecká čtvrtkařka Zdeňka Seidlová, která byla dokonce nominována, byť v roli náhradnice, na letošní halové Mistrství Evropy do čtvrtkařské štafety, ketrá nakonec v Goeteborgu vybojovala skvělý bronz !!!

Kačku tak čeká v následujících dnech docela náročný program. Dnes by se v rámci tréninku měla představit na domácím stadionu při KP na šedesátce, zítra čeká Kačku v Přerove obhajoba loňského prvenství při sprinterském trojboji, v neděli se v Uherském Hradišti konají tradiční "Memoriály", kde by se měla Kačka představit alespoň na jedné ze sprinterských tratí a v sobotu 11. jí čeká premiérový reprezentační start ve Svitavách. 

Pro Kačku je nominace jistě velkým povzbuzením do další tréninkové práce a odměnou za její dosavadní výsledky !!

VELKÁ GRATULACE !!!

 

J.V. 30.4.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved