Kaččin zlatý hattrick na Kladně !!!!!!

Víc než důstojně se rozloučila nejrychlejší česká žákyně současnosti Kateřina VÁVROVÁ s letní atletickou sezonou 2013 !!! Kačka si dnes na Kladně při MČR družstev připsala 3 vítězství a sice v běhu na 60 m, 150 m a jako členka sprintreské  štafety a bodovým ziskem 24,75 bodů byla největší oporou žákovského družstva Slovácké, které i v počtu 8 (!!) závodnic vybojovalo lichotivé 5 místo ve finále, kterého se zúčastnilo 10 nejlepších týmů České republiky.

V individuálních disciplínách předváděla Kateřina za slunečného, ale už chladného počasí v závěru sezóny opět neskutečné výkony. V rozběhu na 60 m dokonce běžela jen 7 setin sekundy za českým rekordem Kateřiny Čechové a čas 7,67 s je na konci sezony prostě famózní. Ve finále pak Kačka už ubrala, i tak jí ale čas 7,88 s zajistil přesvědčivé vítězství, před druhou v pořadí, stříbrnou z letošního MČR žactva Petrou Šafaříkovou, která běžela 8,08 s a za Kateřinou zaostala o celé 3 desetiny sekundy.

V běhu na 150 m měla Kačka největší soupeřku ve skvělé formě závodící Janě Novotné, z brněnského JACu, která trochu překvapivě porazila na této distanci Karolínu Jirmanovou z Prahy. Kačka běžela s mírnou větrnou podporou 0,2 m/s výborných 18,69 a na náhrdelník letošních vítězství navlékla další zlatý korálek.

No a třetí vítězství famózní Kateřina přidala jako finišmanka sprinterské štafety, která běžela ve složení Brázdilová - Polášková - Resslerová - Vávrová a děvčata s přehledem a půlsekundovým náskokem zvítězila nad ostatními celky ve velmi dobrém čase 30,83 s !!

VELKÁ GRATULACE nejen k dnešnímu výsledku, ale k celé fantastické sezóně 2013, kterou už brzy na našich stránkách začneme hodnotit