Výrazné zlepšení halového osobního rekordu na stopadesátce, přinesl Karolíně Kořínkové start na třetí halové středě.

V ne úplně ideálních podmínkách jabloneckých zatáček, dokázala ve středu Karolína překonat svůj dosavadní halový osobák - taktéž z Jablonce, o téměř čtyři desetiny na současných 20,30. Jabloneckých 20,30 naznačuje, že Karolína by v ideálních zatáčkách některé z pražských hal dokázala běžet pod 20 vteřin. Kája tak může být spokojená a jede dál na vlně osobních rekordů.

Páťa je dobře připravena na skokanský sektor....

Dalším zlepšením osobního rekordu se blýskla také Patricie Janů, která překonala nejen halový, ale také absolutní osobák o velmi výrazných 5 desetin na současných 20,85. Pro Páťu je to velké zlepšení a po šedesátce i další halový i absolutní osobní rekord. Páťa naznačuje, že je do trojskokanského sektoru běžecky připravena velmi dobře. A teď jen s napětím očekáváme její ostrý start v trojskoku, který bude již tuto sobotu.

Velmi dobře si vedl i Vojta Karásek jeho čas 17,44 se sice nedá měřit s časy dosaženými v zatáčkách pražských hal nebo v nové ostravské hale. Přesto je to čas naznačující, že lepších podmínkách by mohl Vojta ohrožovat hranici 17 vteřin.

Plná nůše smůly...

Bohužel dále se na nás již lepí smůla. Barča Bradová včera výrazně doplatila na zmatky při včerejším startu. A tak běžela namísto v původně určené druhé dráze, v dráze první, a tam se docela solidně zlomila vejpůl .... Dosažený čas 20,85 byl trošku za očekáváním, ovšem poté co se Bára v půli zatáčky prakticky zastavila a znovu rozběhla, je to maximum toho co jsme z první dráhy mohli vytěžit.

A další zprávy z oné smolné nůše. Jakoby nestačila nešťastně zlomená ruka Klárky Hercíkové z neděle. Dopoledne před závody se ke mně donesla další nepříjemná zpráva a sice, že Veroniku Milotovou skolila chřipka.
A tak kulhající trenér, který se na ploše pere s trombózou v duchu počítá ztráty a padlé, mezi něž se svou nemocí zařadil také.

Přesto skupina ještě disponuje několika zdravými atlety. Někteří - Karolína Kořínková například, jsou dokonce v popředí průběžných tabulek ve své disciplíně a tak věřím, že v sobotu se ukáží další skvělé výkony.

Můžeme se těšit na letošní trojskokanské premiéry Vojty Truhláře i Páti Janů a sprinteři se ukáží na tratích 60 a 200 metrů. Věřím, že v neděli ráno bude o čem psát.

Tak go andílci GO !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved