Fantastická reprezentační premiéra Kačky  VÁVROVÉ !!!!

Dva nové osobní rekordy, překonaný rekord krajský a oddílový, jedno skvělé 3. a jedno 4. místo a ohromný dojem na všechny přítomné, tak to je bilance nejmladší členky českého reprezentačního výběru, který se představil na mítinku "Olympic Hopes" ve Svitavách.

Kateřina při své reprezentační premiéře znovu dokázala, že na velkých závodech jednoduše umí a je schopna jít snad až za hranice scých možností. Zejména dnešní výsledek ze stometrové trati, kdy si tato pořád ještě do kategorie žákyň spadající mladá atletka, vytvořila výkonem 12,34 s (!!)  nový fantastický osobní rekord mi vyrazil dech.

Ani respekt z prvního reprezentačního startu a už vůbec ne 11 C citelný chlad, nezabránil Kateřině v jejím  dnešním gala představení. Čaem 12,34 s obsadila tato talentovaná mladá sprinterka, nejen nádherné 3. místo mezi běžkyněmi až o 2 roky staršími, ale překonala o jednu setinu i žákovský oddílový rekord odchovankyně Slovácké Lucie Koudelové a současně ale i rekord krajský !!! Navíc jako nejlepší z Češek porazila mimojiné v přímém souboji i účastnici letošního halového mistrovství Evropy Zdeňku Seidlovou (byla nominována do štafety 4x400 m), tak i velký objev letošní halové sezony, dvojnásobnou, žákovskou, českou rekordmanku Aničku Kerbachovou !!!! Navíc čas 12,34 s znamená i limit pro udělení NÁRODNÍ TŘÍDY dospělých a to u 15 letých dívek není zcela obvyklé !!!!

Kačka pak o hodinu později nastoupila i ke trati 200 m a i tady zaznamenala  úspěch. Ze souboje si sice odnesla  "bramborovou" medaili , když skončila  na nepopulárním čtvrtém místě, ale čas 25,81 s znamenal opět překonaný osobní rekord !!!!!

Kačce patří ohormá GRATULACE, tentokrát nejen za vzornou reprezentaci domácího oddílu, sdružení Atletiky s radostí, ale i České republiky !!!