Podaří se středoškolačkám ze Starého Města opět postup do celostátního kola ??

Většina členů Vlčí smečky v těchto dnech již odpočívá, nebo se udržuje jen lehkým tréninkem maximálně 2 x do týdne. Bohužel někteří i stonají, Kačku Vávrovou a Simči Sedláčkovou skolila nějaká virózka a tak pijí hektolitry čaje a potí se v postelích. 

A i když nám příprava začíná na příští rok začíná již příští úterý, pro některé ještě sezóna neskončila a postaví se na start několika závodů. Již zítra se Majka ŠIMLOVIČOVÁ a Štěpánka KOLÁŘOVÁ postaví na start krajského kola středoškolské soutěže CORNY, které se koná opět v Uherském Hradišti. Na startu se ukáže i další středoškolačka ze Starého Města, která s námi navázala spolupráci a sice členka reprezentačního mládežnického fotblového výběru Michaela Dubcová, která se minulý týden prezentovala na osmistovce vynikajícím výkonem, když zaběhla čas 2:18,75 min !!!

Michaela stejně jako Štěpánka a Majka budou bezpochyby společně s Kačkou Resllerovou patřit k největším oporám týmu, který v loňském ročníku obsadil v celostátním finále nečekané 2. místo a po odřeknutí vítěze souteže Gymnázia Hády, holky odcestovaly v měsíci červnu na MS středních škol do čínského Wuhanu, kde celkoově skončily na vynikajícím 6. místě a individuální vítězství zaznamenaly Kačka VÁVROVÁ na dvoustovce a Majka ŠIMLOVIČOVÁ na stovce a také společně se Štěpánkou KOLÁŘOVOU a Kačkou Resslerovou přesvědčive zvítězily i ve štafetě !! Atletikou téměř nepolíbaná Míša DUBCOVÁ pak skončila na osmistovce na vynikajícím 2. místě !!!

Zítra jdou tedy holky, již bez tradiční opory Kateřiny VÁVROVÉ opět na start. V okresním kole před týdnem prokázaly solidní formu a tým středošklaček získal v celkovém součtu vynikajících 8585 (!!) bodů. Pokude se jim podaří se takovému bodovému zisku alespoň přiblížit, neměly by se o postup mezi nejlepší středoškolské týmy České republiky strachovat......

J.V. 23.9.2015

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved