Áda s Bárou v nových osobácích !!!!

V Uherském Hradišti se za ideálních klimatických podmínek konalo krajské kolo Poháru rozhlasu. Krásného, májového počasí využily Áda s Bárou překonávání svých osobních maxim.

Adriana FORNŮSKOVÁ s Barčou JELÍNKOVOU startovaly v dresu uherskohradištské "sportovky" a obě zvolily stejnou kombinaci disciplín: šedesátku, dálku a štafetu . A vedly si znamenitě. Obě patřily k největším oporám týmu jen v individuálních disciplínách patřily  z celého 300 členného startovního bodového pole mezi 7 nejlépe bodujících závodníků, přičemž 851 bodů Adrianky ze šedesátky  byl vůbec nejlépe bodově ohodnoceným výkonem celého dne !!!!!! Obě mladé "Vlčice" tak vyrazně přispěly k vítězství svého školního týmu v krajském kole PČR.

V běhu na 60m starších žaček zvítězila Adrianka nádherným výkonem 7,99 s (851 bodů) , před Barčou , která skončila v novém osobním rekordu 8,24 s (776 bodů), 2. v celkovém pořadí. Na dálce se léep vedlo Barči, která skončila výkon 483 cm (514 bodů) na 3. místě, Áda skočila s nedošlapem 468 cm (474 b) a to jí vyneslo 4. místo.

Vítězství zaznamenaly i ve štafetě a i jejich předávka mezi 3. a 4. úsekem byla velmi hezká. Školní kvartet byl složen  ze samých registrovaných atletek a běžel ve složení:  Ševčíková, Tomečková, JELÍNKOVÁ, FORNŮSKOVÁ.  Hezkým časem 31,49 s zvítězil téměř s 2 sekundovým náskokem.