Střídavě úspěšně si vedly na Krajských přeborech Pavlína a Míša

Míša Votočková

- nastoupila po dlouhé době ke svému druhému závodu vzhledm k předchozím tréninkovým výpadkům jsme zvolili kombinaci běhu na 60 m a výšky. V rozběhu na 60 m se Míša Votočková umístila na 4 místě v čase 8,87. Nakonec to stačilo na psotup do finále. K tomuto finále však Míša nepochopitelně nenastoupila, což mně překvapilo k útoku na osobní rekord by finále Krajského přeboru mohla využít. Nehledě na to, že v jejím případě byly tyto závody prakticky vrcholem sezony. Nu co se stalo nemůže se odestát a tak snad to budou pro Míšu zkušenosti do dalších závodů.

- Míša kromě zmíněné 60-tky nastoupila také ve výšce. Zde se jí poměrně dařilo a vytvořila si nový osobní rekord 140 cm kdy následující výšku shodila jen velmi slabým kontaktem patou. Snad ještě při posledním před prázdninovým kolem soutěže družstev něco málo přidá. Každopádně k osobnímu rekordu patří gratulace !!

Pavlína Soprová

- Pavlína nebyla nominována na mezistátní utkání a tak chtěla předvést veškeré své umění na překážkách právě při této soutěži na startu nastoupila spolu s Bárou Hamáčkovou, která jí chtěla odvést sadu porážek v posledních závodech. Pavlína nastupovala dosti nepochopitelně v osmé dráze ( s nejlepším časem z celého závodního pole). Rozhodně se jí nepovedl start a tak nakonec doháněla velkou ztrátu, kterou na Barču Hamáčkovou již nedohnala a nakonec skončila na druhém místě v průměrném čase 14,81.

- Ve skoku dalekém pak Pavlíně vůbec nevycházel rozběh, svůj díl na tom neslo i velmi větrné prostředí, když místy dosahovaly poryvy větru téměř 5 metrů. V takovém větru se věru špatně skáče. Nakonec Pavlíny dokázala skočit na její možnosti podprůměrných 498 cm což stačilo na třetí pozici. Škoda, Pavlína rozhodně má na výkon někde kolem 520 cm. Uvidíme - počkáme do třetího kola ligy.

Rozhodně oběma paří díky za dobrou a reprezentaci Andílků.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved