Kačka si připsala na Hané tři vítězství, Štěpánka osobní rekord !!!

Ve skvělém světle se na žákovském  3. kole soutěže družstev  představily dvě členky naší skupiny. Kateřina VÁVROVÁ v dresu Uherského Hradiště vybojovala dokonce tři vítězství. Nejprve excelovala v běhu na 60 m, kde suveréně zvítězila s velkým náskokem 45 setin sekundy, právě před Štěpánkou které čas 8,33 zabezpečil nádherné druhé místo. Kačka běžela na čele zcela osamocena a čas na olomouckém polytanu za téměř nulové větrné podpory (0,2m/s) má svou nespornou hodnotu. V úterý běží obě děvčata na mnohem rychlejším mondu v Brně a pokud bude "spolupracovat" počasí a hlavně bude vát příznivý vítr do zad, můžeme se na kvalitně obsazeném mítinku s mezinárodní účastí dočkat hodně kvalitních časů...

Obě naše zástupkyně, jedna v dresu ACUH, druhá hájící barvy Kroměříže pak nastoupila k běhu na 150 m. Tady Kačka opět předvedla hotový koncert a zvítězila hezkým časem s 1 sekundovým náskokem. Její čas 19,02 s (w0,0 m/s)  přinesl družstvu Slovácké další 11 bodový zisk. Činila se také Štěpánka KOLÁŘOVÁ. Ta opět vylepšila své osobní maximum na této trati a to hned o 3 desetiny na 20,09 s !! Celkově skončila Štěpánka na velice hezkém 4. místě, z ročníku 99 pak byla suveréně nejrychlejší.

Obě děvčata se pak představila ještě ve štafetě 4 x 60 m. Úspěšnější byl kvartet hradištský, ve kterém běžela Kačka.  Tým ve složení  Brázdilová, Polášková, Resslerová, Vávrová zaběhl hezkých čas 31,43 s a s velkým náskokem zvítězil, Štěpánka dofinišovala v barvách Kroměříže na 3. místě.

Obě děvčata patřila k největším "sběratelkám bodů" svých celků. Kačka získala maximální možný bodový zisk 24,75 bodů, AK Kroměříž pak může Štěpánce vděčit za 18 bodový zisk, z celkového počtu 75 bodů, které družstvo získalo.