Tři vítězství Ády, skvěla premiéra Terezky a osobák Báry !!!!

Ve Zlíně se za nádherného atletického počasí sešli ke 3. kolu soutěže družstev žactva nejlepší žáci našeho kraje. Našim mladým "Vlčicím" se vedlo opět skvěle. Tři vítězství si připsala Adrianka Fornůsková, které úžasně sekundovala naše nová akvizice mladinká Terezka SKLENÁŘOVÁ, která při své atletické premiéře v dresu Slovácké si připsala v individuálních startech 2 druhá místa a 1 vítězství ve štafetě a Barunka JELÍNKOVÁ si odváží osobák ze šedesátky a kvalitní výsledek zaznamenala i ve skoku dalekém.

Adrina Fornůsková jede na vítězné vlně a dnes si ze Zlína odváží hned 3 vítězství. Áda zvítězila na šedesátce, kterou běžela za 8,23 s o dvě hodiny později se na stopadesátce dostala opět pod 20 sekundovou hranici, když běžela kvalitních 19,89 s a třetí vítězství si připsala jako členka štafety, která běžela ve složení Janošová, Jelinková, Fornůsková, Sklenářová čas 3:12,30 min.

Svůj první start jako registrovaná atletka má za sebou mladinká Terezka SKLENÁŘOVÁ. Při její atletické premiéře se jí vedlo znamenitě. Terezka, které jsem si všiml při Poháru rozhlasu a nabídl jí spolupráci, s námi zatím absolovovala jen pár tréninků, ale i z nich už je zřejmé, že v naší skupině "přistál" další mimořádný talent. Dívka ročníku 2003 dnes nejprvé skončila druhá z celého startovního pole ve skoku dalekém, když skočila hezkých 476 cm, poté na stopadesátce docela proháněla Ádu a čas 20,51 s je na začátek vynikající, ale pak mi doslova vyrazila dech svým štafetovým 300 m dlouhým úsekem !!! Čas si zatím nechám pro sebe, ale je víc než jasné, že při příštím závodu si tuto distanci zaběhne. Dnes jsem měl pocit, že se ani nezadýchala. Terezku vám v nejbližší době blíže představíme v novém profilu.  Dnešní výseldky zařadí Terezku v kategorii žactva mezi 20 nejlepších mladších žákyň České republiky, a to je teprve začátek !!! VELKÁ GRATULACE !!!

Zcela určitě se ze Zlína spokojená vracela i Barunka JELÍNKOVÁ. Ta na šedesátce skončila druhá hned za Adriankou v novém osobním rekordu 8,43 s.  V dálce se trochu potýkala s rozběhem , ale nakonec dokázala skočit solidních 467 cm, což jí zajistilo 4. místo a 7 cenných  bodů pro družstvo. Svůj úsek ve štafetě pak zvládla velmi dobře s časem hluboko pod 50 sekund !!

Všem holkám patří VELKÁ GRATULACE za předvedené výkony :)

J.V.8.6.2016

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved