Repre sraz v Banské Bystrici na jedničku !!!

Prodloužený víkend využily nejrychlejší mládežnické sprinterky Slovenska k nácviku štafet. Děvčata katagorie juniorek a dorostenek se sešly v Banské Bystrici a ve výběru trenéra Lukáše Kotaly nemohla samozřejmě chybět letošní,halová mistryně Slovenska v kategorii dorostenek i juniorek Mária ŠIMLOVIČOVÁ !!!

Zodpovědný trenér za přípravu štafet Lukáš Kotala do Banské Bystrice pozval celkem 9 děvčat, jmenovitě Sáru Polyakovou, Petru Močáryovou,Barbaru Majdánkovou, Karin Štiffelovou, Natálii Ostrožlíkovou, Natálii Lipkovou, Zuzku Ďurkechvou,Emmu Zapletalovou a naši Majku. Dle jeho informací reagují děvčata na trénink velmi dobře a spolupráce s nimi je na vynikající úrovni.

Taktéž Majka potvrdila, že vše probíhá na jedničku a ona sama se cítí se velmi dobře. Netrpělivě tak očekáváme její první ostrý start, který by se měl odehrát 9.května v Brně na stadioně Pod Palackého vrchem. 

První ostrý start v individuálních disciplínách  a současně  nácvik reprezentační štafety měla absolovovat i Kateřina Vavrová tento víkend v Kolíně. Víróza provázená zvýšenou teplotou však učinila těmto úvahám přítrž a tak si Kačka na svůj start bude muset nejméně ještě jeden týden počkat....

JV 2.5.2015

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved