Majka se vrátila do Tater....

Po návratu z náročného soustředění ve Vysokých Tatrách čekal na všechny členy skupiny krátký odpočinek, který přerušil jen lehký sobotní výběh. Dnes už se dají všichni členové "Vlčí smečky" opět do usilovné práce, nejintenzivněji pak bude v tomto týdnu trénovat Majka ŠIMLOVIČOVÁ. která dnes odjela se slovenskou státní reprezentací odcestovala opět do vysokohorského prostředí Vysokých Tater.

Celý týden bude jejím novým domovem opět okolí Štrbského plesa a hotel FIS. Připravovat se bude pod vedením slovenského sprinterského mága Kristiána Cupáka, který je coachem nejsilnější sprinterské skupiny na Slovensku. Pod jeho vedením se donedávna připravoval i nejrychlejší slovenský sprinter všech dob Adam Zavacký, který  roku 2013 zaběhl  na stovce v Hodoníně, slovenský rekord 10,21 s !!!!

Slovenské vedení pozvalo na soustředění více jak 100 reprezentantů všech kategriíí od dorostu až po reprezentaci seniorskou. V seznamu nechybí, jen namátkou, výborné skokanky sestry Velďákovy, čtvrtkařka Yveta Putalová, úspěšní kladiváři Hrašnová či Charfreitag a řada dalších skvělých atletek a atletů.

Není pochyb, že na Majku zde čeká řada výborných i když kondičně náročných tréninků a udělá v Tatrách další důležitý krok, ke splnění vysokých cílů, které jsme si pro příští rko naplánovali a se kterými vás, milí řetnáři tohoto webu, v nejbližších dnes seznámíme.

J.V. 19.10.2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved