Členové sdružení "Atletiky s radostí" jsou v těcto dnech pořádně rozcestovaní... Jen malé skupinky se připravují doma v Jablonci nad Nisou či v Uherském Hradišti, nejpočetnější výprava se soustředí v italském San Benedettu a Zdenda s Vaškem pod mým vedením v maďarském Debrecínu. Martina SALČÁKOVÁ, závodnice AC Slovácká Slavia Uhreské Hradiště a od letošního dubna i hostující posila juniorského prestižního týmu brněnského Olympu bojuje na Ukrajině, společně s ostatními členkami juniorského reprezentačního házenkářského týmu o účast na Mistrovství Evropy, které se koná v letošním srpnu v Nizozemsku !!!!

Všestranná Martina, která jako prvoročačka vstoupila do atletického světa velice razantním způsobem, když v letošní halové sezoně vybojovala titul Mistryně Moravy a Slezska a nezalekla se ani mnohem zkušenějších soupeřek na MČR, kde v běhu na 400 m postoupila do finále a vybojovala nádherné 5. místo !!!! Stejné pořadí ji patří i v letošním halovém žebříčku, za čas 59,61 s.....

Martina má tedy ohromný, vskutku renesanční záběr, který se už dnes moc nevidí a je díky své píly, talentu, ale i povahovým vlastnostem úspěšná na všech frontách. Česká reprezentační házenkářská juniorka vybojovala dnes na Ukrajině v zápase se Slovinskem za remízu 31:31 první bod, jedním gólem přispěla k hezkému výsledku českého kádru i naše Sally !! V sobotu nastoupí český tým proti Itálii, v neděli pak proti domácí Ukrajině. Z kvalifikačního turnaje pak postoupí na Mistrovství Evropy první dva celky.

DRŽÍME PALCE !!!!!

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved