Adrianka a Terezka sbíraly ve Stromovce cenné zkušenosti !!!

Nejmladší "vlčice" Adrianka FORNŮSKOVÁ a Terezka SKLENÁŘOVÁ startovaly na svém prvním halovém mistrovství republiky, kde sbíraly především cenné zkušenosti. Lépe si s atmosférou šampionátu i silně vyspělejšími soupeřkami poradila Adriana, která dokonce nebyla daleko od finále. Áda doběhla ve svém rozběhu na 4. místě v druhém nejlepším čase kariéry 8,14 s , když za svým osobním maximem zaostala jeno  2 setiny sekundy !!! Na finále bylo potřeba běžet ještě o 8 setin rychleji, Adrianka v celkovém pořadí obsadila lichotivé 11. místo, což je dobrý předpoklad pro letní sezónu, kdy zcela určitě bude subtilní žákyně atakovat hranici 8 sekund.

Méně se již dařilo Terezce. Ta sice při své premiéře nastoupila do dálkařského sektoru, plně koncentrovaná a odhodlaná překonat vysněnou 5 metrovou hranici, ale začala sice skokem dlouhým, bohužel s ohromným nedošlape. Druhý pokus se nepovedl vůbec a 3. byl sice nejdelší 484 cm, bohužel technicky průměrný a odražen na kraji břevna a ze špičky. Celkově obsadila Terezka při své mistrovské premiéře 17. místo. Umístění sice žádná hitparáda, získané zkušenosti k nezaplacení.

A teď hurá do přípravy na letní sezónu, kde mimo mistrovství pod širým nebem, čeká na mladinké atletk taky brněnská olympiáda !!!