Tradiční mezinárodní víceutkání žactva v Jablonecké hale, bylo pro naše mladé andíky příležitostí, ke zpestření přípravy a otestování aktuální formy.

- byl nejplatnějším členem družstav starších žákůkteré však jako jedninné ze žákovských družstev nezvítězilo ve své kategorii.

Martin dokázal velmi dobře zaběhnout 60 m v čas 7,50 s. Při startu na ostatních tratích - 150 m a 300 metrů se Martin trošku obával jabloneckých zatáček. Zvýšenou frekvencí a zkrácením kroku se velmi dobře snažil o technicky co nejlepší překonání těchto specifik jablonecké haly.

Musím říci že v těchto diciplínách zaznamenal vítězství v časech 18,16 s na 150 metrů a 37,74 s na 300 metrů. Martin prokázal svůj talent a přes únavu z náročných tréninků v minulých týdnech rozhodně nezklamal. Martin na těchto tratích zvítězil a v běhu na 60 metrů skončil nakonec na 3. místě. Stal se tak nejvíce bodujícím členem družstva TJ LIAZ.

Martin pak své galapředstavení nakonec ještě podepsal skvělým finišem štafety na 4x150 metrů.

K výkonům jež podal, mohu jen gratulovat !

- v minulých týdnech poprvé zakoušel tvrdou přípravu atleta. Musím však říci, že se s ní popral velice srdnatě a přes únavu se postavil sebevedomě na start hned tří disciplín a štafety. Start na 60 m př. znamenalo připblížení se osobnímu rekordu na 5 setin sekundy, ve výšce si Ondřej zlepšil osobní rekord na velmi slušných 145 cm a v dálce se k osobnímu rekordu přiblížil na pouhý centimetr 467 cm znamenalo nakonec páté místo mezi chlapci nezřídka většími o hlavu a více.

Stejně jako Martin podtrhl také ondřej svůj velmi dobrý výkon také vystoupením ve štafetě 4x150 kde dle ručního měření běžel výrazně rychleji svého dosavadního osobního rekordu na 150 metrů. Jen tak dál Ondřeji !

opět ukázal, že by z něj jednou mohl býti docela slušný sprinter. Stějně jako Ondřej bojoval s chlapci by't stejně starými avšak o hlavu a více většími. takovému Vojtěchovi Krykorkovi - kokák Vojta sotva do úrovně ramen a mužný hlas toho chlapce z Desné je důkazem v jakém stadiu vývoje tento mladší žák zrovna je. Přesto s ním náš Vojtěch vybojoval velmi pěkné souboje na 60 metrů - kde sice podlehl avšak výkonem 8,12 s si vytvořil nový osobní rekord. parádní odvatou pak byl souboj na trati 150 metrů kde již náš andílek zůročil běhání z posledních týdnů a zvítězil ve velmi pěkném halovém čase 19,83 s. Vojtovi blahopřeji.

se postavil na překážky starších žáků a nezklamal běžel odvážně a časem 9,47 se umístil na třetím místě. Vůbec se nám nedařilo v dálce. zde budeme muset hodně zapracovat neboť výkon 491 cm je rozhodně pod Tomášovými možnostmi. Tomáš naopak vůbec nezklamal na trati 150 metrů kde časem 19,81 dokázal, že i v přípravném období dokáže běhat rychle.

Mladíci v řadách andílků se se závody dokázali skvěle popasovat. Přes mé očekávání urvali dokonce několik osobních rekordů a hlavně si nic neudělali.

Nyní od pondělí pokračujeme v přípravě a hned v úterý si při 12-cti minutovém běhu ověříme, zda předcházející týdny obecné přípravy zanechali na našich atletech nějaké následky.