Halová středa znamenala pro miniandílky další příležitost zazávodit si během halové sezony.

A kdo si vylepšil osobní rekordy ?
 

Nejhodnotnějším osobním rekordem dnešního večera se může pochlubit Verča Milotová. Její třístovka za 42,74 je výkon na starší žákyni velmi kvalitní - zvláště pak pokud je Verča žákyní teprve 14 dní. Verča se činila také na šedesátce - tam však zaostala časem 8,25 za osobákem o dvě setiny. Nutno říci, že její výkon na 300 metrů ji momentálně řadí na druhé místo žákovských tabulek.


Dalším zlepšením osobáku se může pochlubit také Karolína Kořínková - tentokrát v dálce nový osobák 479 cm. Tolik se Karolíně nedařilo na šedesátce překážek. Čas 10,01 není na trati mladších žákyň vůbec špatný, avšak pokud by Kára běžela jako při pondělním tréninku, tak věřím že výsledek by osobák určitě ohrožoval.
 

Barča Bradová si vytvořila časem 8,51 na šedesátce nový halový osobák. Na třístovce sice hranici osobního rekordu také překonala, ovšem čas přes 47 vteřin ukazuje, že třístovka ani čtvrtka nebudou pro Barču asi ty pravé tratě.
 

Anežka Voštová strávila minulý týden na lyžařském výcviku v krásném prostředí na Jizerce. Myslím, že únava z týdeního pobytu na lyžích ji i přes velkou snahu nepustila za hranice jejích osobáků. Ovšem vzhledem k tréninkovým výkonům před Vánocemi věřím, že lámání osobáků brzy začne ve velkém.

Velcí andílci ve středu nezávodili, připravují se na sobotní Krajské přebory. Takže v sobotu náš seriál halové sezony obrátí další list a na něm jistě uvidíme zapsán nejeden skvělý výkon !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved