Parádní sprinterské osobáčky Barči JELÍNKOVÉ !!! Bronz jí utekl o chloupek....

Skvěle zastoupila Barča JELÍNKOVÁ na Mistrovství Moravy ve Znojmě nemocnou Adrianku a zraněnou Terezku. Barča si vytvořila dva nové parádní sprinterské osobáčky a na šedesátce jí medaile unikla o tisícíny sekundy.....

Z Barči, která nedávno úspěšně složila zkoušky na gymnázium, jakoby po narostla křídla. Zátěž spojená se studijním stresem je ta tam a Barunka zažívá parádní atletické období. Už při krajském kole Poháru rozhlasu vystrčila pořádně drápky a včera ve Znojmě tento trend jen potvrdila.

Na šedesátce postpupila v konkurenci 30 nejlepších, technickým delegátem ke startu připuštěných moravských sprinterek časem 8,28 s do 6 členného finále když v přímém souboji porazila stříbrnou z halového MMaS Dominiku Míkovou z Brna !!! Ve finále pak vylepšila svůj nedávno zaběhnutý osobák o dalších 6 setin !!! Časem 8,18 s doběhla nakonec na nepopulární 4. pozici, když dosáhla shodného času jako olomoucká Niebeaubauerová o jejímž bronzu nakonec rozhodovaly tisíciny sekundy na cílové kameře.

Skvěle se vedlo Barči i na stopadasítce, když vyhrála druhý běh v novém osobním rekordu 19,69 s což v konečném pořadí znamenalo v silné konkurenci parádní 5. místo !!

Méně se dařilo Barči naopak ve skoku dalekém, kde skočila jen průměrných 468 cm. To nakonec na finále nestačilo a Barča skončila celkově na 11. pozici...

Nic ji však nemohlo zkazit radost nad hezkým umístěním mezi sprinterkami a žákyněmi z celé Moravy a nové sprinterské osobáky budou pro mladinkou "vlčici" do budoucna jistě velkým povzbuzením !!

VELKÁ GRATULACE !!!

J.V.5.6.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved