Naděje české výpravy - štafeta 4 x 100 m, jde zítra na start !!!! 

Většina účastníků české výpravy se již na startu v Barceloně představila a  vystoupení jednotlivých atletů české mladé reprezentace doposud moc  důvodu k radosti nepřineslo. Jediné finálové umístění a tím i 3 body do kvalifikace národů získala chodkyně Anežka Drahotová, která skončila na 6. místě. Dnes se sice podařilo postoupit do semifinále Michalu Desenskému na dvoustovce a objevit se mezi 24 nejlepšími dvoustovkaři planety v konkurenci zejména sprinterů tmavší pleti je bezesporu velký úspěch, ostatní čeští zástupci, včetně Zdendy Stromšíka, však neprošli ostrým sítem rozběhů.

A tak se veškeré naše naděje upínají k pátku 13., kdy v 18:55 se představí na startu naše štafeta. Ta splnila ostrý limit ČAS na Zlaté tretře, když ve složení Marek Bakalár-Michal Desnský-Jan Jirka- Zdeněk Stromšík zaběhla druhý nejrychlejší čas české juniorské historie !!!! Pokud se podaří klukům tady zaběhnout oněch 40,06s , kterými se do Barcelony kvalifikovali, nemuselo by je finále minout a to je také náš cíl !!!! Štafeta poběží ve stejném složení v jakém splnila limit, připraven je i náhradník Radek Povýšil.

Kluci jsou si dobře vědomi, jaká šance se jim naskýtá a  k dnešnímu  tréninku přistoupili s velkou zodpovědností, ale také  hýřili zdravým sebevědomím. Oprávněně, poněvadž předávky jim vycházeli tak bravurně, až některým na rozcvičovacím stadioně spadla brada a vyjadřovali uznalý respekt. Tak snad jsem se příliš nerouhal a klukům to do zítřka vydží  !!!!

Držte nám zítra doma u televizních obrazovek palce, jdeme na to !!!

 

J.V.12.7.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved