Štafetový výběr je kompletní.....

 Do Nymburku už dorazili všichni pozvaní a 8 členů reprezentačního štafetového výběru dnes absolovovalo první nácvik předávek. Vzhledem k sychravému a deštivému počasí jsme se museli uchýlit do atletického tunelu. Trenéři zkoušeli různé varianty náběhu zejména ve dvojicích a všichni si zkusili i několik nízkých starů na povel i bez.

Všichni pozvaní čeští sprinteři, tedy Jan Veleba, Honza Jirka, Michal Desenský, Vojta Kolarčík, Pave Benda,Macel Kadlec, Marek Bakalár a Zdeněk STROMŠÍK se zdají být v dobré kondici a šíří kolem sebe dobrou náladu. Ostatně nic jiného jsem ani neočekával, všichni se dobře znají nejen z domácíh startů, ale zejména mládežníci už reprezentovali Českou republiku na významných akcích jako MS juniorů v Barceloně, MEJ v Rieti a samozřejmě nesmím zapomenout na loňský stříbrný úspěch štafety v Tallinu.

Dnešní předávky v tunelu se klukům docela dařily a i když je stále na čem pracovat, slovy klasika to byla taková hezká dvojka. :D Další závěrečný nácvik se bude konat v sobotu dopoledne, předpověď počasí je slibná, tak věřme, že trénink proběhne už pod modrým nymburským nebem. 

J.V. 4.5.2016

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved