V azylu ve Zlíně nás svou přítomností překvapil mistr světa.....

 Na našem domácím stadionu v Uherském Hradišti stále ještě probíhá retoping atletické dráhy, který se snad už konečně chýlí ke svému závěru a my budeme moci opět plnohodnotně trénovat doma. Zatím musíme vzít zavděk různými azyly a za důležitými tréninky, které nelze absolovovat jinde než na atletické dráze musíme dojíždět do několik desítekkilometrů vzdálených stadionův Otrokovicích či Zlíně.

Ještě štěstí, že kompletní mužské osazenstvo má až do přelomu měsíce září a října volno a také dorostenky trénujjí již jen sporadicky a mají   již po nejdůležitějších závodech sezóny. Sice je ještě čekají soutěže družstev (Corny cup, finále MČR družstev dorostenek), ale tréninkově již nic nerozvíjejí jen se udržují a snaží se fyzicky i psychicky odpočinout, poněvadž letošní příprava na novou sezonu začne pro nás hodně brzy.

A tak v plném tréninkovém procesu jsou prakticky jen naše žákyně Štěpánka KOLÁŘOVÁ, která o víkendu bude bojovat v Plzni na žákovském MČR a Mária ŠIMLOVIČOVÁ, která příští týden odcestuje do Mariboru na žákovské mezistátní utkání. Holky doprovází mladý talentovaný hokejista Gabriel Kovář, který se nedávno vrátil z amerického Detroitu a atletickou přípravou, kterou s námi absolovuje, by rád vylepšil své především své rychlostní parametry... 

A právě tuto trojici zastihl nečekaně na stadionu letošní juniorský mistr světa v desetiboji Jiří SÝKORA, který se ochotně se členy naší skupiny zvěčnil na památku a já s Jiřím neformálně pokecal jaké to za velkou louží vlastně bylo.. Potěšitelné bylo, že Jirka i po tomto megaúspěchu zůstal tím sympaticky skromným atletem a přítomné atletky a mladý hokejista na příkladu úspěšného atleta z Třebíče viděli, kam až to můžou, pokud budou tvrdě pracovat, tak jako  on, v budoucnu   dotáhnout. 

J.V. 17.9..2014

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved