Vojta Karásek, Kačka Hornová a Tomáš Dostrašil sice nezlepšovali svá halová maxima na 60 metrů, užili si však skvělou atmosféru vynikajícího atletického mítinku.

To, že se v letošní sezoně postaví Vojta Karásek na startovní čáru šedesátky společně s mistrem světa Kimem Collinsem se jmenovkou na prsou se mohlo zdát před několika týdny jako scifi.
Přesto se tak stalo a Vojta si včera užil závod ve kterém změřil své síly s hvězdou světové atletiky.
No, Vojta nepřekročil svůj stín a Kimu Collinsovi cestu do finále nezkomplikoval...
Ve svém běhu dosáhl průměrného čase 7,44 ovšem myslím, že si včera z haly přesto odnesl skvělý zážitek.

Kačka Hornová startovala ve druhém běhu. Zaklekla do bloků s výbornými sprinterkami Ivetou Mazáčovou - českou reprezentatkou. Lucií Domskou či skvělou žákyní Annou Kerbachovou.
Myslím si, že Kačka malinko podlehla skvělé atmosféře a její běh vykazoval trošku známky přemotivovanosti. Dosažený čas 8,01 považuji za úspěch, Kačka je si vědoma, že v jejím  běhu byly rezervy a je zcela jistě připravena znovu zaútočit na svůj letošní osobní rekord.

Smutným hrdinou hezkého večera byl Tomáš Dostrašil, který v posledních metrech rozběhu na 60 metrů pocítil bolest v zadním stehně a musel vypustit. To ho dozajista stálo nový osobák neboť časem 7,46 na něj i tak útočil. Věřím, že se jedná jen o křeč a Tomáš bude schopen se připravit na blížící se mistrovství republiky.