Soustředění v San Benedettu proběhlo ve skvělé atmosféře !

Když jsem letos odjížděl do italského letoviska na jarní soustředění a v autobuse neseděly tradiční účastnice Amča Rappová a Klára Michalská - měl jsem trošku zvláštní pocit. Veškeré pocity mně však přešly poté co jsme dorazili do Itrálie a začala těžká tréninková práce.

Jablonečtí, Vojta Karásek, Tomáš Dostrašil, Ondřej Rapp, Linda Mejstříková a Karolína Hovorková, doplněni o vlčáky z Hradiště - Vaška Vlčka, Simču Sedláčkovou, Kateřinu Vávrovou a Blanku Španělovou vytvořili skvělou partu. Opravdu jsem se těšil na každý nový den, na každý trénink, který jsme společně mohli absolvovat.

Letos nám sice úplně nepřálo počasí - dle znalců bylo během našeho pobytu asi nejhorší počasí na soustředění za posledních 10 let. Přesto jsme odtrénovali prakticky vše co jsem měl v plánu.

Byla radost měřit rychlé úseky Vojtovi, Tomášovi, Ondrovi i děvčatům. Linda, která statečně ukrajovala desítky metrů při nelehkých úsecích dokázala vždy v cíli obdařit okolí úsměvem. Byla v něm sice znát únava, přesto však mohla být spokojena. Její časy napovídaly velmi kvalitnímu výkonu na půlce na který se těším.

Simča zase ve mně budila očekávání při tréninku překážek. Jsem přesvědčen, že má nemalé nadání.

Všichni pak sršeli odhodláním, když mně tahali na kolečkových bruslích a že skutečně měli co tahat !

Také při odrazech či úsecích na pláži nebo při hře pokládaná - typicky bezkontaktním sportu - vkládali naši atleti do pohybu veškerou energii.

Nu jsme zpátky. Práce je vykonána, čeká nás doladění a vzhůru do sezony.

Jsem přesvědčen, že všichni podají výkony, které budou odpovídat odvedené práci a všichni budeme spokojeni tak jako nyní po našem návratu z Itálie, která sice letos nebyla tak slunná, ale pořád byla k nám atletům přívětivá.

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved