Ve smršti osobáků, které při včerejších krajských přeborech předvedly Barča Bradová a Páťa Janů byl jeden z nich podtržen navíc také titulem krajské přebornice.

V soutěži dorostenek se Patricie utkala s kompletní stájí trojskokanek z Liazu a překvapivě nakonec slavila vítězství výkonem 10,66 m. Páťa ukázala, že trojskok by pro ni do budoucna mohla být cesta k atletickým úspěchům. Za svou pracovitost a píli byla odměněna. Vlastní výkon je teprve něčím co v budoucnu bude možné nazývat skutečným trojskokem, ale zdá se, že Páťa pro tuto disciplínu má vlohy a pokud budeme pracovat na jejich rozvoji, vidím to nadějně.

Výkon Patricie byl pouze jedním z mnoha dalších dobrých výkonů, které výše uvedená dvojice včera předvedla. Hned v rozběhu na 100 m výrazně vylepšila obě děvčata svá osobní maxima. Barča Bradová na 13,21 a Páťa na 13,47. Obě holky postoupily do finále a Barča nakonec získala bronzovou pozici za výkon 13,34.

Bára pak startovala také na dvojnásobné trati 200 m. Zde si vylepšila osobák na 27,40 a obsadila celkově stříbrnou pozici. Baruška tak včera odcházela ze stadionu ověnčena dvěma medailemi a dvěma výraznými vylepšeními osobních rekordů. Stejně tak jako v případě Páti je to pro Barču dozajista odměna za její skvělou práci a povzbuzení k dalšímu tréninkovému úsilí.

Nyní nás čeká v úterý memoriál Ludvíka Daňka v Turnově, kde by se mohly na sprintérských tratích předvést Veronika Milotová, Kája Kořínková a možná i Barča Bradová. Kája Kořínková je pak také přihlášena k soutěži ve skoku dalekém. O víkendu pak soutěže družstev,

takže Go andílci !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved