Tomáš Boček a jeho Sunny ....

Mnoho členů "Atletiky s radostí" má vskutku renesanční záběr a i když atletika pro drtivou většinu z nich stojí na prvním místě v jejich volnočasových aktivitách, ve vzácných chvílích volna si dokáží najít čas i v jiných oborech. Ostatně mnoho z nich se snaží napnit požadavek starořecké kalokaghatie, tedy všestranný a harmonický rozvoj těla a ducha. A tak krom úsilí podat co nejlepší výkon na atletickém ovále, máme mezi sebou i výborné studenty a studentky, kteří i v mimosportovních životě usilují o dosažení vysokých cílů i mimo atletický stadion.

Většina z nich se domluví 2 cizími jazyky a mnozí mají široký rozhled nejen po stránce filosofické, ale i společensko-kulturní či politické. A aby jste si to dokázali lépe představit v praxi, budeme vám, milí čtenáři našeho webu, představovat v nepravidelných příspěvcích členy našeho sdružení, které poznáte i trochu jinak.

Protože je tady se mnou v maďarském Debrecínu právě Tomáš BOČEK, začneme třeba právě jím. Tomáš, který studuje 3. rokem hradištské gymnázium a po maturitě zvažuje studium architektury je políben i hudební můzou o čemž se můžete přesvědčit i v následujícím odkazu.  Takže Bobby Hebb v podání Tomáše Bočka a jeho nesmrtelný hit Sunny. :-) 

PS. Bobby Hebb napsal tento nesmrtelný song v New Yorku roku 1963, poté co byl jeho bratr zabit před nočním klubem a pár dní po zavraždění Johna Kennedyho.  Je skvělé, že si ho dokáže dnešní generace najít i po 49 letech od jeho vzniku. Ona Sunny je v textu písně dívka, která dokázala prosvětlit zpěvákovy dny

 J.V. 15.4.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved