Barča Bradová si při startu na mítinku Jablonecká hala 2017 vylepšila osobní rekord na 60 m.

Při 45. ročníku tohoto tradičního halového mítinku byla u výborných výkonů domácích i zahraničních atletů také naše Barča. Nastupovala do prvního běhu krátkého sprintu a jejím velkým přáním bylo vylepšit si opět osobní maximum na této nejkratší sprintérské trati. Barča velmi slušně odstartovala a její běh nebyl vůbec špatný, konečný čas 8,25 znamenam splnění cíle. Nový osobní rekord této velmi pilné atletky.
Barunka dokonce o několik chvil později měla důvod k dvojité radosti, neboť nový osobák dokonce stačil na postup do finálového souboje. Zde byla šance osobák ještě posunout. Nakonec se to nepovedlo. Dosažený čas 8,26 by byl také novým osobním rekordem, na předchozí osobák to však nestačilo.
Barča i tak odcházela spokojená. Mohla si vyzkoušet velkou atletiku, kde mají závodníci čísla se svými jmény. Mohla si zaběhnout v běhu s nejlepší současnou sprinterkou Barčou Procházkovou a třeba se také vyfotit se slavným Kimem Collinsem, který se do Jablonce vrátil po dvou letech.

Vydařený sobotní atletický večer si tak Bára užila.

Andílci plesali na Vojtově maturitním plese...

Ostatní andílci Báře fandili z ochozů. Tak trošku se pomalu vzpamatovávali z nemocí, kterými byli zasaženi a také ze společenské únavy, kterou nabrali při maturitním plese Vojty Karáska. Ten si užila celá skupina. Ač nejsem zastáncem příliš intezivního společenského života závodníků, musím přiznat, že jsem z atmosféry plesu a měl dobrý pocit. Kromě všech současných andílků byli přítomni také andílci minulosti, Pája Karešová i Kačka Hornová.
Bylo příjemné vidět, že určitá sounáležitost se skupinou je tady i poté co Kačka začala studovat v Praze a Pája se věnuje běhu v jiné skupině.

Tak trošku odpočinkový víkend mají andílci za sebou a teď se již budeme velice pečlivě připravovat na nadcházející Krajský přebor žactva, dorostu a juniorů, který nás bude čekat v sobotu.
Během týdne se ukáže, kdo z marodů bude schopen startovat a kdo na tom jak bude.