V dubnu se doma moc neukážeme......

Duben klepe na dveře a před námi je nejdůležitější část tréninkové přípravy na hlavní atletickou sezónu 2017. Poněvadž výkonostní cíle jsme si postavily hodně vysok, tak neponecháváme nic náhodě a chceme se samozřejmě zodpovědně připravit. K tomu nám poslouží i 3 soustředění, které jsou před námi. 

Již v neděli odcestoval do Nymburku Zdeněk STROMŠÍK. Až do pátku se zde koná pod vedením Petra Habáska 1. reprezentační soustředění mužské reprezentační štafety a Zdeněk samozřejmě u toho nemůže chybět. Ve středu se k němu přidají Kačka VÁVROVÁ a Honza VÁCHA s trenérem, kteří byli pozváni na reprezentační soustředění mládežnické reprezentace sekce sprintu. Soustředění se po několika letech, kdy probíhalo v zahraničí (Debrecen, Calella, Lloret de Mar) koná letos po organizačních turbulencích v českém Polabí, ale my si nestěžujeme, poněvadž to právě tam máme moc rádi a zdejší Sportovní centrum je nám často v průběhu roku milým hostitelem. Pozvání dostala i další členka naší skupiny Štěpánka KOLÁŘOVÁ, která z důvodu školních povinností přijede až v neděli 2.4. společně s Majkou ŠIMLOVIČOVOU a zůstaneme zde společně až do neděle 9.4.

Po návratu na Slovácko, se doma ale moc neohřejeme a už 13. dubna odjíždí kompletní skupina, včetně těch nejmladších do italského přímořského letoviska San Benedetto. Přidá se  nám i spřízněná skupina Martina Michalského z Jablonce a tak Atletika s radostí, bude mít v Itálii téměř kompletní zastoupení. V San Benedettu jsem byl naposled v roce 2009 a po soustředěních v Maďarsku a ve Španělsku se na pobyt u Jadranského moře moc těším. Na množství odrazů na vhodném písku na místní pláži si dobře pamatuje ještě první generace Vlčí smečky. Navíc na stadionu  v  San Benedettu instalovali tolik potřebný nový povrch a tak by nic nemělo bránit kvalitní přípravě.

Po návratu domů do Česka 23.4. je naplánováno další soustřední všech reprezentačních štafet v Nymburku. Do mužské štafety je pozván Zdeněk STROMŠÍK, do juniorské Kateřina VÁVROVÁ a v té juniorské, kterou vede moje maličkost nebude chybět Honza VÁCHA. Minimálně tito pravděpodobně z Prahy zamíří rovnou opět do Polabí, kde pobudou až do konce dubna.  

No a pak po krátkém odpočinku se rozběhne už atletická sezóna naplno......

J.V.28.3.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved