O víkendu o extraligové body i o záchranu !!!

Na 3 různých místech a ve 4 oddílových dresech  budou o víkendu bojovat členové Vlčí smečky jako opory svých týmů, které se poperou o extraligové body i body, které by mohly vést k záchraně v ligové soutěži..

Nejprestižnější souboj se bude odehrávat v neděli na plzeňském stadionu, kde se koná finále letošní extraligy. Do západočeské metropole také míří nejpočetnější skupina "vlčáků". V dresu Vítkovic se představí všichni muži, konkrétně Zdeněk STROMŠÍK, David CÉSAR a Honza VÁCHA. Pro Zdeňka s Davidem to bude poslední závod dlouhé a náročné atletické sezóny, pak na ně již čeká 3 týdenní zasloužený odpočinek. David poběží kombinaci disciplin 400 a 200 m, Zdeněk s Honzou pak 100 a 200 m a samozřejmě všichni plánují i účast alespoň v jedné štafetě.

Vítkovický dres obléka i Štěpánka KOLÁŘOVÁ, která je přhlášena ke stejné kombinaci dsisciplin jako David, klasickou sprinterskou kombinaci 100 a 200 metrů pak zvolila Kačka VÁVROVÁ, která ovšem v letošním roce ještě obléká dres AK OLYMP Brno, který bude reprezentovat i za týden ve finále juniorského finále evropských klubů, které proběhne v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem.

Stejnou soutěž, tedy juniorské finále evropských týmů, jen o třídu níž absolovuje i naše slovenská akvizice Mária ŠIMLOVIČOVÁ, která už pomalu do  balí kufry do Portugalska. Zítra ale jetě musí svému mateřskému klubu AK Dubnica nad Váhom pomoci ve finále nejvyší slovenské ligové soutěže, přičemž do poslední chvíle neblyo jasné, zda Majka z důvodu zablokování křížokýčelního kloubu, bude moci nastoupit. Nakonec po odborném vyšetření lékařem a fyzioterapeutem se rozhodla běžet alespoň stovku a tak svému klubu obětavě pomoci.....

No a v dresu Uherského Hradiště nastoupí v sobotu naše nejmladší "vlčata", věkem ještě žačky Adriana FORNŮSKOVÁ a Barča JELÍNKOVÁ.Atletky ze Sovácka budou bojovat v Hodoníně v baráži o ligovou příslušnost a obě talnetované žačky  jim v tom budou pomáhat. Pro Ádu, která nastoupí v běhu na 100 m to bude v dospělém dresu premiéra, Barunka si vyzkoušela dálku už v minulém kole. Obě holky se představí i ve sprinterské štafetě.

TAK  DRŽTE VLČÁKŮM PALCE !!!!

J.V. 8.9.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved