Skvělý víkend Ondřeje Rappa vyústil v druhé místo v KP vícebojů Libereckého kraje

Málokdo by si před minulým víkendem tipnul, že nový osobní rekord Ondřeje v dálce 571 cm můře být nedaleko Amči, nebo že se Ondřej ve výšce téměř přeskočí a překoná 172 cm.

Tyto výkony však Ondra zapsal při své cestě halovým žákovským vícebojem. V tabulce osobních rekordů nezůstal kámen na kameni a Ondra ukázal, že když chce může z něj být alespoň na chvíli atlet.

Při své pouti vícebojem se Ondra přiblížil osobnímu rekordu na 60 metrů 8,06. Zdolal pro leckoho neuvěřitelných 571 v dálce. Tuto disciplínu vyhrál i před všemi skokany a vícebojaři skupiny Míry Ruckého. Porazil Tomáše Pulíčka ale třeba i Filipa Shuberta což jsou cenné skalpy. Ondra se rozhodl, že konečně bude skákat do dálky a tak prostě skákal a skákal celkem zdařile o čemž svědčí výkon, který ho momentálně řadí na druhé místo žákovských tabulek.

V kouli i přes extempore s otočkou, kdy si Ondra hodil kouli málem na hlavu, dokázal, znovu sunem, překonat 11,03  - OR.

Parádní představení pak předvedl ve výšce.Tuto soutěž proměnil v show jednoho muže a tím malým mužem byl on. Roztleskal si halu a prostě 172 cm skočil - vždyť na tom přece nic není. Až na to že měří 173 cm.

I v tomto sektoru zaznamenbal Ondra drtivé vítězství.

Druhý den se Ondra trošku obával překážek - měli jsme spolu několik výstupů na toto téma. Přesto na Ondru solidní čas 9,33 (OR) znamenal v tu dobu velkou naději na medaili v celém víceboji.

V tyči nakonec jen 300 cm, bohužel i Ondra čekal více, ale šlo se dál.

Kilometr je pro Ondru jedno velké trápení a tak čas 3:25 byl asi tím maximem kterého byl v danou chvíli schopen.

Nakonec tak Ondra poskládal 3650 bodů a skončil na druhém místě za Tomášem Pulíčkem - specialistou, který trénuje mnoha hodinové treninky zaměřené na víceboj.

Ondrovi, který zdá se, aspoň někdy dělá Atletiku s radostí, patří druhé místo v kraji a bude se těšit na Mistrovství České republiky

Blahopřeji a přeji mnoho zdaru při mistrovství republiky !

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved