Za krásného počasí proběhla v sobotu ve městě dobrotivého loupežníka Rumcajse soutěž krajského přeboru dorostenců a juniorů.

Z lesa Řáholce se vydala do Jičína na stadion a uloupila titul krajské přebornice

Páťa Janů se nejspíše inspirovala místem a jako sympatický hrdina, se s bambitkou nabitou samými ostrými výkony vydala pro svůj lup. Soutěž ovládla jak bájný les Řáholec a nenechala nikoho na pochybách, kdo je tady pánem. Skoky v soutěži pak nepostrádali razanci výstřelů loupežnické zbraně. Její rozběh byl nebojácný a plný odhodlání jako když spravedlivý a sympatický loupežník koná dobro.

Patricie nakonec výkonem 11,29 opanovala soutěž a tento výkon ji momentálně řadí na čtvrté místo v aktuálních dorosteneckých tabulkách. Páťa se dozajista bude ještě chtít poprat o možnost nominace na mezistátní utkání dorostu. K tomu bude moci využít dalšího kola první ligy, které se koná již příští týden.

Věřím, že k soutěži se Páťa dostaví opět s nabitou bambitkou. Jedinou možností jak se podívat do Budapešti je výrazné vylepšení osobního rekordu. To však není při současné formě Patricie rozhodně vyloučené.

Zdravotní potíže ostatních andílků malinko komplikují naše plány

Veronika Milotová po zdravotních potížích během celého týdne byla ráda, že se do loupežnického města vůbec vydala. Nakonec jsme se rozhodli pouze pro jeden individulání start, kterým byla dvoustovka. Ve svém běhu nestačila pouze na velmi dobrou jičínskou sprinterku Magdalénu Menčíkovou (25,63) a časem 26,13 se umístila na stříbrné pozici.

K závodům bohužel s námi nemohla odjet Barunka Bradová. Ta se zotavuje po drobném lékařském zákroku a já věřím, že již příští týden nás při první lize opět potěší svým nakažlivým úsměvem.

Takže bambitky nabít a hurá na ně GO andílci GO !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved