Páteční radost dělilo 8 000 km vzdušnou čarou ....

Pátek nám přinesl hned dvojnásobnou radost na dvou místech, od sebe vzdálených více jak 8 000 km vzdušnou čarou. Njedříve jsme mohli v nočních hodinách sledovat na streamu finále NCAA v Bradentonu na Floridě, kde bývalý člen jablonecké odnože Atletiky s radostí Ondřej RAPP skončil výkonem 745 cm na fantastickm 7. místě. Ondra je v průběžných českých seniorských tabulkách výkonem 750 cm na 2. místě za českým rekordmanem Radkem Juškou a určitě není bez zajímavosti, že v první pětce mezi českými dálkaři figuruje i další bývalý člen Atletiky s radostí, nyní hájící barvy USK Adam Zelinka.....

O 20 hodin později středoevropského času David CÉSAR na nově zrekonstruovaném strahovském stadionu při Přeboru Prahy  doběhl ve vynikajícím čase 48,11 s na 2. místě čtyřstovky, když vítězství mu uniklo tím  nejtěsnějším možným rozdílem. O jednu jedinou setinu sekundy byl v cíli rychlejší Albert Holibka z Olympu Praha. Při svém druhém letošním startu zaostal David za svým 13 dnů starým osobním rekordem o 6 setin a udržel si své postavení v první desítce českého žebříčku.

Zítra se David postaví na start dvoustovky a bude chtít útočit na osobní rekord i na této distanci.