Na Kanáry za teplem odlétáme už za týden !!!!

Stejně jako v loňském roce, i letos se několik členů sdružení ATLETIKY S RADOSTÍ vypraví za teplem. A zdá se, že termín odletu byl správně načasován. V Jablonci už leží vysoká pokrývka sněhu, ale i na "jihu" v Uherské Hradišti začalo mrznout, navíc na celé Moravě se do atletické haly neschováte , což se snad ale v dohledné době změní  . Letos by se do oblíbené destinace Maspalomas na ostrově Gran Canaria měli vypravit pod mým vedením Klárka Michalská, Simča Sedláčková, Zdeněk Stromšík, Vašek Vlček a Tomáš Boček. Mladší členové sdružení zůstanou ještě letos doma a budou se připravovat podle tréninkových plánů ale mnozí by jistě rádi příští rok již letěli také....

Oproti loňskému roku nebudeme ubytování hotelu, ale v bungalovech golfového resortu. Každá dvojice bude mít svůj "domeček" s vlatní kuchyňkou. Tu ale budeme využívat maximálně k příravě malého oběda, poněvadž jinak máme zajištěnou polopenzi. Změnu ubytování jsme zvolili díky strategické poloze, kdy je to blízko jak k pláži, tak do městského parku i na stadion s posilovnou. Všechna tato místa se nám v loňském roce osvědčila, tak pevně věřím, že budeme i letos maximálně spokojeni. 

Předpověď  v Maspalomas na příštích 14 dnů je příznivá, má být klasické "kanárské počasí" s věčným jarem a teplotemi okolo 23 stupňů celsia, které v noci neklesají pod 18 C  To se pak trénuje úplně jinak a únava ani není cítit, že mám pravdu milí svěřenci ? 

J.V.6.12.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved