Vlčí smečka uteče chladu do Katalánska.....

 Českou republiku v těchto dnech svírá nepříjemný chlad s typickými výkyvy aprílového počasí. A i když se má počasí koncem týdne na Moravě umoudřit, my neponecháváme nic náhodě a již zítra v časných ranních hodinách opustíme ranvej vídeňského letiště, směr Barcelona a odtud se přesuneme do přímořského letoviska Lloret de Mar, které se stane na necelé 2 týdny naším domovem.

V Katalánsku na nás čeká nejdůležitější a finální část jarní přípravy a pokud se nám povede, tak po dosavadním průběhu přípravy, chci věřit, že by hlavní sezóna pod širým nebem, mohla být přinejmenším stejně úspěšná jako ta halová.

V Lloret už na nás bude přece jen čekat speciálnější část přípravy, než doposud, i když tu letošní obecnější část jsme museli hodně pokrátit, vždyť například účastník letošního Halového ME v Praze, Zdeněk STROMŠÍK, začínal s přípravou až 16. března !!!  A vrchol letní sezóny na něj čeká v první polovině července v estonském Tallinu, kde se koná ME do 22 let. Splněno musí být navíc samozřejmě ještě dříve, konkrétně do 28.6. musí zaběhnout požadovaný limit. Ostatně stejný datum je požadován i pro ty kteří se chtějí zúčastnit MS do 17 let  v kolumbijském Cali, z naší skupiny o tuto možnost budou usilovat především Kačka VÁVROVÁ a Majka ŠIMLOVIČOVÁ.

Tak jak sami vidíte, moc času na přípravu nám již  nezbývá, vždyť k prvním startům na závodní dráze se postavíme již za měsíc !!

Tak nám držte palce, ať se nám příprava ve Španělsku vydaří a ať je v náseldujících měsících na co "koukat" 

J.V. 7.4.2015

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved