Počet příznivců našeho sdružení  na facebooku přesáhl 800 !!!

Poslední číslo čtvrtletníku Atletika, přineslo zajímavý článek Michala Osoby pod názvem "Atleti v síti".Pojednávalo o fenoménu dnešní doby - sociálních sítích- a skutečnosti, že čím dál více tréninkových i manažerských skupin informuje své příznivce téměř nonstop o atletickém dění. Nechybí ani osobní stránky významných atletů a svůj oficiální profil má například mimojiné i nejúspěšnější sportovkyně České republiky Zuzana Hejnová, které i touto cestou přejme co nejrychlejší uzdravení.

Samozřejmě, že fenoménu sociálních sítí jsme neutekli ani my a i když nám profil Atletiky s radostí na facebooku slouží především jako jakýsi "support" pro naše webové stránky www.atletikasradosti.cz, nicméně  je velkým pomocníkem pro jejich návštěvnost. Stačí malá noticka a odkaz pomocí linku a naši příznivci na síti rychleji zaregistrují, co je u nás nového. Ve zmiňované reportáži v časopise Atletika činil počet našich příznivců na sociální síti 637 fanoušků a na FB jsme byli dokonce druhou skupinou s největším počtem příznivců, hned za Rychlými holkami. Zřejmě i po uveřejnění zmiňovaného článku , se zvětšil počet těch, kterým našim stránkám dali "like" o 200 sympatizantů a k dnešnímu dni  dosáhl hodnoty 804 !!!

Za to Vám všem chci moc poděkovat a Vaší přízně si velmi vážíme. My se zase budeme  snažit dělat naše reportáže pro Vás ještě zajímavejšími a v novém roce najdete zcela určitě na našich stránkách mnoho novinek, které Vám, doufejme, udělají radost.

jv 6.1.2014

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved