Štěpánka a trenér na městském Olympu..... 

V pátek byla v hradištské Redutě slavnostně vyhlášena soutěž o nejlepšího Sportovce města Uherského Hradiště. Stejně jako vloni, kdy jsme si odnesli všechny hlavní ceny měla i letos naše skupina mezi nominovanými početné zastoupení. V kategorii do 15 let se mezi 6 nejlepšími nominovanými objevilo jméno Štěpánky KOLÁŘOVÉ , v hlavní kategorii nemohlo chybět jméno Zdeňka STROMŠÍKA a Kateřiny VÁVROVÉ a v kategorii trenérů byla nominována moje maličkost.

V hlavní kategorii své loňské prvenství neobhájil Zdeněk STROMŠÍK, který sice postupil do nejužšího dvoučlenného finále, nakonec se ale musel sklonit před fotbalistou Slovácké Slavie Liborem Doškem, který se stal s 11 góly nejlepším střelcem podzimní části SYNOT LIGY a to uherskohradištské radní přesvědčilo natolik, že mu dali přednost, před jedním z nejrychlejších českých sprinterů současnosti.

Žízeň po prvenství jsme ale uhasili v dalších dvou kategoriích. Štěpánka KOLÁŘOVÁ ovládla mládežnickou kategorii a já obhájil kategorii nejlepší trenér.

V kategorii kolektivů měli atleti také své zastoupení a sice v podobě hradištského družstva dorostenek, jejiž páteř samozřejmě také tvořily úspešné členky naší skupiny. Nakonec holky postuiply mezi 3 nejlepší kolektivy, i ony se však ve finále musely tentokrát sklonit před fotbalovým umem hráčů Slovácka, kteří po úspěšném podzimu, přenonocovali na 6 místě ligového pořadí.

Akce se bohužel z důvodu školního lyžařského výcviku nemohly zúčastniit obě oceněné Štěpánka s Kačkou, ty na pódiu, ale bravurně zastoupili jejich otcové Rudolf a Vladimír.Ovšem obě holky byy ochuzeny nejen o slávu na pódiu, ale i o bohatý raut. Slavnostního předávání se zúčastnili i cyklistická legenda Jan Smolík,vítěz Závodu míru z roku 1964, nebo vynikající fotbaloví reprezentantí 90. let Zdeněk Grygera a Pavel Kuka.

J.V. 23.2.2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved