Čas podzimních prázdnin znamenajícíh pro běžné smrtelníky čas volna prostoru pro návštěvy různých Párty a jiných veselostí. Znamenal pro Andílky z Jablonce vynikající příležitost opět zvýšit tréninkové úsilí.

Po návratu z Vysokých Tater jsme trošku odpočinuli a během volných dní jsme se vrhli do dvoufázových tréninků. Zahájili jsme přípravu také v posilovně a musím říci, že tam jsou na tom někteří jistě
mnohem lépe než v v loňském roce. Volné dny bez školy jsme využili také k nechutným tréninkům tempa. Vojta Karásek si pomalu zvyká na to, že jeho hlavní trať bude 400 metrů a tak kombinace úseků 300 a 500 doplněné kopci již nepovažuje za sci-fi. Kačka Hornová mně zase překvapuje svou výkonností na dvoustovkách. Trénink 3x(3x200) zvládla neskutečně dobře. Oproti loňskému roku je vidět posun vpřed !

Karolína se připravuje na mezinárodní utkání

Ovšem ani naši nejmladší andílci se neloudali. Karolína Kořínková bude nakonec startovat 6.11. při mezinárodním utkání mladšího žactva v jablonecké hale a tak se připravuje na svou disciplínu 60 m překážek.. Stáhli jsme kvantitu a přešli na týden do treter abychom si překážky opět oživili. Již první náběhy ukázaly, že Karolína překážky nezapomněla a je připravena podat skvělý výkon.

Verča a Barča sekundují Kačce

I přes drobné občasné bolístky velmi dobře pracovyla také Verča MIlotová a Bára Bradová. Obě, vědomy si svých výkonnostních cílů stanovených při soustředění v Tatrách, tahají jak koně. Obě sekundují Kačce Hornové a spolu s ní se vytahují k výborným výkonům.

Pavla Karešová strávila prázdniny celé v Jablonci

a trénovala jak společně s andílky, kdy byly tréninky zaměřené spíše silově, tak využila možnosti běhat se svěřenci Zdeňka Truksy. Nemusela tak polykat kilometry pouze sama jak je zvyklá. Běhání s Abi Šolcovou jí opět dodalo energii a důvěru v sama sebe.

Protahovací cvičení dalo zabrat všem

Možná trošku s nevolí bude Vojta Karásek vzpomínat na předposlední jednotku. To jsme pod vedením fyzioterapeutky paní Karpíškové procvičili více jako hodinu posilovacím a protahovacím cvičením. Už dlouho jsem Vojtu neslyšel klít tak intezivně a dlouho. A měl jsem za to, že by všemi deseti vyměnil tento trénink za tempa 10x500.

Musím říci, že podzimní prázdniny mně naplnily optimismem. Andílci udělali vše co jsme měli naplánováno. Nyní nás čeká odpočinkový týden a pomalu zase začneme stupňovat směrem k soustředění v Nymburku kam odjíždíme v neděli 15. listopadu

 V posilovně vypadala Kačka opravdu silně:

 

Náš oblíbený amortizákostroj:

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved