Doslova v pohádkový příběh se proměnil dnešní zimní den Kačky Hornové při krajských přeborech.¨

Každá pohádka má šťastný konec a já věřím, že se ještě nejedná o konec. Přesto příběh Kačky dnešním dopolednem dostává pohádkový rozměr.

Když jsme v roce 2012 spolu začali spolupracovat nevěděl jsem úplně přesně jak se nám bude dařit dosahovat výsledků, které bych si pro Kačku přál.
Tak jako ve všech pohádkách se náš příběh klikatil, naráželi jsme na protivenství - zranění, nemoci, bezmoc....
Hrdinka té pohádky, však jako pohádkový princ nedbala těch překážek... V lítém boji se bila s nemocemi, se zraněními s bolestí.... Byla jak hrdina jež stíná jednu hlavu draka za druhou.
A když pak vkročila do zakletého hradu - posilovny, věděla, že jedině tudy povede cesta k úspěchu a dobrému konci.
Vzala do ruky železo a mávala s ním s takovou vehemencí až z ní šel strach. Postupně získávala větší a větší sílu a rychlost....

Kačka z toho zakletí dnes vystoupila a všem dokázala, že je tady silná, rychlá a krásná princezna !
Dosti již pohádek - přejděme k faktům.

Kateřina Hornová: Krajský přebor juniorů a dospělých. Výsledek ? Co start, to titul krajské přebornice. 60 m rozběh - poprvé v životě pod 8 vteřin 7,98  a postup do finále. Dálka 519 a titul krajské přebornice. 60 m finále: celkově druhé místo v ženách za skvělou Petru Šafaříkovou (7,76). Titul mezi juniorkami v dalším zlepšení osobáku na 7,93 !!!
Nakonec štafeta snů 4x150. Ve složení Karásek, Hornová, Dostrašil, Šafaříková - třetí titul krajské přebornice.
Jsem hrdý na to, že s Kačkou mohu spolupracovat !

A co ostatní ?
Tomáš Dostrašil běžel 60 m překážek a 60 m hladkých. Na překážkách běžel Tomáš jen 3 setiny za osobákem časem 8,50. Stejně tak hladká šedesátka byl Tom jen kousíček od osobáku časem 7,48. V loňském roce jsme kráeli od nejlepšího času k tomu horšímu. V letošním roce to vypadá, že by tomu mohlo být opačně. Věřím, že tomu tak bude a Tomáš se osobáku ještě dočká.

Vojta Karásek 60 m hladkých - 7,43 - 2 setiny za osobákem. Vzhledem k tomu, že Vojta zanechal v úplném klidu na startu a první polovině tartě minimálně 2cdesetiny tak věřím, že si je jednou vezme zpět. Na dvoustovce se Vojta vyhecoval k velmi dobrému výkonu, kterým chtěl odčinit ne úplně ideální šedesátku. čas 23,34 je nový halový osobák a napovídá, že Vojta by na dvoukile mohl ukázat ještě lepší výkon.

Vojta Truhlář bojoval na trojskoku více s rozběhem než se soupeři. Výkon 14,09 stačil na druhé místo. Určitě se ještě k Mistrovství republiky bude zlepšovat.

Máme za sebou hezké závody a sezona je v plném proudu - budou nás čekat závody miniandílků takže věřím, že v kraji jsme zdaleka neřekli ještě poslední slovo.

Sezona jede a my jedeme s ní...

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved