Poslední španělský  trénink předčil všechna očekávání !!!

Příjemné jarní teploty a osvěžující vánek od moře provázely poslední tréninkový den našeho španělského pobytu. Trenér, ale zejména všichni svěřenci, kteří se připravují v mé skupině pociťují již nastřádanou únavu, nicméně mimo Lukáše Hodbodě, který již odpolední trénink vynechal, všichni ostatní k tréninku nastoupili a na samotný závěr předvedli fantastické výkony.
Na tvrdém mondu doslova lítal Zdeněk STROMŠÍK. Dvě stopadesátky s 8minutovým intervalem zaběhl favorit na účast na letošní MEJ v Itálii ve skvělých časech 15,9-15,7 (!!) a nikdy nic rychlejšího v oblasti RV nepředvedl !!! Zdá se, že Zdendova forma s blížící se sezónou vskutku nabírá na obrátkách !!!


Zdendu Stromšíka skvěle doplnila svěřenkyně Zdeňka Lípy – Veronika Paličková. Dnes mi trenéřina skutečně přinášela radost !! Veronika ohromila přítomné trenéry na stadionu, když stejný trénink absolovovala v časech 18,0 a 17,7 s. !!! Do Hodonína posílám srdečné pozdravy a moc se těším na první Verunčin start....….


České žákovské a dorostenecké halové rekordmance skvěle sekundovala , letošní žákovská mistryně Kateřina VÁVROVÁ. Ta na soustředění odjela sice po nepříjemné viróze, ale Kačka tady zatím odmakala největší tréninkové objemy a dnešní časy 18,2-18,9 s jsou velikým příslibem pro letní sezonu, ve které na Kačku mimo MČR čeká i LODM v Uherském Hradišti.


No a nakonec Simča SEDLÁČKOVÁ. Ta si už při tréninku už tak trošku stěžovala na celkovou únavu, přesto i ona vylepšila velmi výrazně své tréninkové maximum a časy mi udělala ohromou radost 19,1-19,3 s .


Co řící závěrem. Letošní reprezentační kemp ve Španělsku se sprinterům opravdu povedl. Ve skupině se mimo pevného jádra Zdeněk Stromšík, Veronika Paličková, Simona Sedláčková, Lukáš Hodboď a Kačka Vávrová objevili při jednotlivých trénincích i Lucka Zlatníková, Zdeňka Seidlová, Vojta Netymach, Lukáš Balogh….. Všichni ti mladí sportovci byli super a byla radost s nimi pracovat. Přeji nejen svým svěřencům, ale i ostatním ať se jim v následující sezóně daří a co nejvíce z nich pokoří limity, osparvedlňující je k účasti na letošních vrcholných mládežnických akcích v Itálii, na Ukrajině, či v Holandsku….


J.V. 22.4.2013

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved