Při tradičním závodě Silvestrovská hala, který již dlouhá léta pořádá mezi svátky liberecký Slovan se dařilo všem andílkům.

Povinný start pro všechny byl v klasickém testu maximální rychlosti, kterým je běh na 30 metrů letmo. Kačka si přidala ještě dálku, kde chtěla naostro otestovat své nové dálkařské tretry, jež jí nadělil Ježíšek.
Ostatně letošní vánoční nadílka ukázala, že tento náš český symbol vánoc má rád atlety. Hned čtyři andílci byli během roku tak hodní, že pod stromečkem nalezli obutí, které ohodnotí právě jen atlet. Sprinterské tretry NIKE letos ve vánoční hitparádě dárků v naší skupině vyhrály celkem s přehledem. Vojta, Karolína i Verča se je také rozhodli pořádně otestovat při běhu mezi dvěma fotobuňkami.

Asi největšího zlepšení na této trati dosáhla Kačka opravdu mně velmi potěšil její včerejší čas 3,37. To už je čas se kterým se na halové trati 60 metrů dá uvažovat hodně pod 8 vteřin. Kačka se tímto výkonem dotáhla na historické výkony Amči Rappové, která běžela tento test jen o setinu rychleji.
Také Vojta Karásek ukázal velké zlepšení. Protože tento test běháme každoročně můžeme říci, že oproti loňskému roku se zlepšil o více jak 1,5 desetiny a to je na třicítce letmo už výrazný posun. Čas 3,07 dává naději na slušný výkona na sprinterských halových tratích. Tomáš Dostrašil je o setinku na úrovni osobního maxima.
S přihlédnutím k věku se opravdu ve skvělém světle předvedly Karolína Kořínková a Verča Milotová.
Verča, která po novém roce míří do kategorie žákyň rozkmitala své nové tretry k výbornému času 3,56 ! Na mladší žákyni to vskutku není vůbec špatné !
Karolína Kořínková pak své bílé sprinterky NIKE rozjela také k novému osobnímu rekordu 3,73. Mladší žákyně prvním rokem ukázala, že s ní mohu počítat !

A to nejlepší nakonec: Kačka Hornová se při testu svých nových skokanských treter rozhodla pokořit svůj absolutní osobní rekord v dálce a podařilo se !! Hned prvním pokusem 525 - není co dodat !! Vylepšení osobního rekordu po dvou letech a nabití sebedůvěry před přicházející halovou sezonou !

Máme tady konec roku a hala před námi můžeme říci, že připraveni jsme dobře. Teď už to jen prodat !
 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved