Hasta la vista Maspalomas.....

Náš čas tady, v Maspalomas, počítáme na hodiny. Zítra na nás čeká poslední, závěrečný lehčí trénink a po obědě už nás autokar odveze na blízké letiště v Las Palmas a odtud nás Boeing 757 nabere směr Lipsko, abychom po 5 hodinovém letu stanuli znovu ve střední, předvánoční, ale bohužel i zmrzlé střední Evropě. Co se dá dělat, bude se nám po 23 stupni prohřátém klimatu stýskat, ale takový už je náš úděl....Pozitivní je, že se nám podařilo všechny vytyčené tréninkové cíle tady  splnit, ba troufám si řící i v mnohém i předčit.

Zdeněk STROMŠÍK je silný jak nikdy předtím a v posilovně budil svými hlubokými dřepy obdiv i profesionálně se tvářících bodybuilderů, Vašek VLČEK jako oni bodybuildeři začíná vypadat, ale co má také dělat, když patelu pořád ještě cítí, nicméně i on už tady začal nohu běžeckým tréninkem zatěžovat a za 2 týdny vykázal značný posun, Kateřina VÁVROVÁ se zázračně uzdravila z nepříjemné virózy, kdy brala antibiotika a předvedla tady několik fantastických tréninků, zvláště ty rychlostní se šedesátkou na ruku za 7,28 s predikují skvělý výsledek a já jsem moc zvědavý co s ní udělá návrat domů, poněvadž v sobotu na pražském Strahově na ni  čeká poslední start v žákovské kategorri.... A stát se může ledacos 

Májka ŠIMLOVIČOVÁ a Simča SEDLÁČKOVÁ, Kačce zdárně sekundovaly a pranic jí nešetřily a obě tady odvedly úžasný kus práce, kterou teď už zbývá jen vybrousit a přetavit v pozitivní halový výsledek. Samostatnou kapitolou pak zůstavá jediná nesprinterka ve skupině Pavlínka KAREŠOVÁ z Jablonce. Ta šla do všech tréninků s ohromným odhodláním a pokrok byl na ni znát den ode dne. Bezvadná holka, kterou bylo pro mne radost trénovat.

JInak nás velmi potěšilo, že náš pobyt tady zaragistrovaly i některé moravské deníky a o našem pobytu poměrně zeširoka informovaly. Koneckonců to nedělá radost jenom nám, ale pokud se v médiích objeví jakkákoliv zmínka o "královně sportů" je to ku prospěchu celé naší velké atletické rodině  viz Deník z 17.12.2013: 

Tak pro dnešek již jen Hasta la vista Maspalomas a  brzy zase Buenos dias !!!!

J.V. 17.12.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved