Martina atletkou !!!

Již déle než 3 měsíce s námi trénuje česká juniorská reprezentantka v házené - Martina SALČÁKOVÁ a je nejvyšší čas ji blíže představit. Martina, která před měsícem odletěla i na prosincové soustředění do tuniského Sousse se věnuje házené od svých školních let a v této tvrdé, ale krásné míčové hře již dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů.Martina začínala s házenou v Kunovicích a v současné době kromě reprezentačního dresu obléká oddílový dres prvoligového HC Zlín. Studentka 2. ročníku hradištského gymnázia, ukázala svůj nesporný talent i při letošním krajském kole Středoškolského poháru, kde zaběhla velmi solidní časy a naznačila své možnosti i v atletice. Na mé oslovení, zda by s námi nechtěla někdy potrénovat Martina reagovala pozitivně a od té doby se snaží  být na hřišti, nebo v hale jak je to jen možné. Jak to všechno stíhá nevím, ale Martina jezdí téměř denně do 30 km vzdáleného Zlína na treninky házené, na atletickém treninku se objeví cca 3 x týdně, hraje velmi slušně na klavír,  jezdí na koni, letos navštěvuje taneční ... a k tomu všemu je i studentkou s vynikajícím prospěchem !!!

Tento vskutku renesanční záběr je mi na ní velmi sympatický a navíc Martina je ten  typ závodnice (nebo chcete li hráčky), která je ochotna na ovále či hřišti nechat srdce. I když jsem ji někdy při tréninku opravdu nešetřil, nikdy si nepostěžovala a ná mé opatrné dotazy "Jak je ??" odpověděla vždy jen krátce  "Dobrý...". To je pak radost takového svěřence trénovat :-)

Dnešním dnem se stala Martina i registrovanou atletkou a i když pro ni zůstává házená nadále sportem č. 1 už se moc těším na její první ostré atletické starty v halové sezoně, která již nezadržitelně klepe na dveře !!!

J.V. 6.1.2011

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved