Tradiční přespolák v obci Huť byl pro nás prvním v řadě náročných dnů, které nás očekávají v nadcházející přípravě na novou sezonu.

Huťský přespolák je tradiční a tak jsem jej zvolil jako příhodné místo pro zahájení přípravy.

Přespolního běhu se zúčastnili všichni andílci kromě Amči a Kláry, které zaslouženě odpočívaly po finále .

Filip Spura jako junior běžel společně v běhu s dorostenci a neregistrovanými muži závod na 3300 m. V tomto běhu běžel také Dominik Žižka, který se nakonec umístil na druhém místě mezi dorostenci.

Mezi staršími žáky na trati 1700 metrů, zvítězil Martin Černák. na pátém místě se umístil Tomáš Dostrašil.

Mezi mladšími žáky na trati 1200 startoval Vojta Karásek a Ondra Rapp. Ten hned od rána neskrýval své obavy z běhu, který vede dokonce do kopce a je tak dlouhý, tak dlouhý ....

V tomto běhu nakonec obsadil třetí místo Vojta Karásek. Ondra Rapp sice nezvítězil ani nezískal některé z medailových umístění, dokázal si však, že i takovéto tratě se dají běžet. Na obecné kondici nyní zapracujeme a toto byl jeden z prvních kroků aby v příštím roce dokázal Ondřej, že umí i běhat i dál než 60 metrů.

Přespolní běh byl příjemným zpestřením nedělního dopoledne a všichni se již těší na pondělí, na další trénink.