Při třetí halové středě v Jablonci starovali jen někteří andílci a nejvíce se dařilo Vojtovi Karáskovi a Karolíně Kořínkové.

Vojta Karásek v druhém rozběhu na 60 metrů se v dobré konkurenci polských sprinterů prodral konečně k času pod 7,40. Sice jen o jednu setinu ale přeci. Výsledný nový osobní rekord 7,39 je před sobotními závody příslibem k časům lepším.

Karolína Kořínková se v dlouhé soutěži dálkařek probojovala až do finále pokusem za hranicí osobního rekordu. Nový osobák v dálce má nyní hodnotu 484 cm.
Soutěž v pozdních odpoledních - spíše večerních hodinách byla únavná a myslím, že do krajského přeboru mladších žákyň to ještě vylepšíme.

V dálce startovala také Anežka Voštová. Ta sice nepřekonala svůj osobák přesto její dnešní skoky byly konečně pořádně naběhnuté, Až se podaří odstranit některé nedostatky tak to uletí !

Velmi dobře se předvedl Tomáš Dostrašil ten předvedl na trati 60 m překážek velmi dobrý výkon 8,51. Výkonnost Tomáše je vyrovnaná - pohybuje se v několika setinách do Mistrovství republiky to dozajista doladíme a snad se podaří právě v nejdůležitějším závodě sezony běžet nejlépe.

Vojta Truhlář dnes skákal trojskok. Dalo by se to nazvat jako "Takové to, tréninkové skákání" . Tak snad to další skákání bude závodní

V sobotu budeme mít na startu mítinku Jablonecká hala tři andílky. Kačka Hornová, Vojta Karásek i Tomáš Dostrašil se postaví na start šedesátky a všichni tři si dělají naděje na další posuny v tabulce osobních rekordů.Tak budeme držet palce

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved