Rychlostní test pro Kačku a Zdendu dopadl na výbornou !!!

Po vánočních svátcích a silvestrovských oslavách pokračuje naše příprava už zase v přísnějším režimu. Kačka VÁVROVÁ a Zdeněk STROMŠÍK odjeli společně s naší novou připravovanou akvizicí Honzou VÁCHOU do Jablonce nad Nisou, Majka ŠIMLOVIČOVÁ už se zotavila z nemoci, která jí postihla den před odletem z Kanárských ostrovů a připravuje se v těchto dnech v bratislavské hale Elán a doma v Uherském Hradišti zůstaly jen Simona SEDLÁČKOVÁ a Štěpánka KOLÁŘOVÁ, ale i ony usilovně trénují a neponechávají nic náhodě. Vždyť pro většinu z nich bude sobota 10.1. vstupem do halové sezóny, od které si tolik slibujeme . Zdeněk dokonce vyzkouší svou aktuální formu již dokonce v pondělí na Strahově při Akademickém halovém MČR, kterou absolovujeme sice z plného tréninku a do něj se také hned po pražském pondělním vystoupení vrátíme zpátky na sever Čech, kde zůstaneme  do 9.ledna. První opravdu ostrý start, tak čeká na Zdendu až 17. ledna.

Zatím se zdá být vše na nejlepší cestě. Zdeněk, Kačka a Honza se v sobotu podrobili rychlostnímu testu, tradičním testem 30 m letmo a všem se vydařil. Zdeněk si dokonce vylepšil časem 2,80 s svůj tréninkový halový rekord, to se čase 3,28 s podařilo i Kateřině VÁVROVÉ. Oba potřebují ještě ve finální části přípravy svou rychlostní formu vybrousit, ale tréninková maxima v důležitém rychlostním testu a z plného tréninku již leccos napovídají... Oběma se vydařil i trénink akcelerační rychlosti prostřednictvím nízkých startů z bloků a tak mohou ke svým prvním startům nastoupit se zdravým sebevědomím.

Honza Vácha zaběhl slušných 3,16 s a zdá se mi, že disponuje ještě velkými rezervami, každopádně dvoufázové tréninky zvládá bez problému, i když přece jen si již začíná trošku stěžovat na bolest dolních končetin. Ale jak mu říkám: "Bude hůř, mnohem hůř.." 

Vzhledem ke skutečnosti, že pozitivní zprávy přicházejí i z Bratislavy a moravského Slovácka do nového roku 2015 vstupujeme s optimismem. Tak teď jen přípravuve zdárně dotáhnout a hlavně, zůstat zdraví !!!

J.V. 4.1.2015

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved