Adrianka s Barunkou zářily při Krajském přeboru !!!

I když členové "Vlčí smečky" se při prvních ostrých startech představí až příští víkend, přece jen jsme dnes při Karsjkých přeborech měly své zastoupení. Od pondělí totiž přivítáme v našem týmu dvě nové tváře a sice dvě mladinké atletické slečny Adrianu Fornůskovou a Barunku Jelínkovou

Obě dvě padly do trenérova oka již na podzim loňského roku a bedlivým okem pozoroval jejich tréninkové počínání v atletických přípravkách, které vede zkušený uherkohradištský trenér Jan Horák. A vedly si více než zdatně a i když obě dívenky teprve v letošním roce dovrší 13 let, trenér se nakonec rozhodl, že nebude na nic čekat a obě mladé naděje oslovil s nabídkou spolupráce. Koneckonců právě v tomto věku s námi navázala splupráci Kateřina VÁVROVÁ a vede si více než zdatně 

Za nabídku ke spolupráci se dnes obě "Vlčata" trenérovi odvděčily moc hezkými výkony. V běhu na 60m jim osobní rekordy 8,73 (Adriana) a 8,84 s (Barborka) ještě odfoukl příliš silný vítr o hodnotě 2,8 m/s , na stopadesátce ale byl již v normě a ve napínavém souboji nakonec zvíttězila Adriana ve výborném výkonu  21,01 s před Barborou 21,17 s a tyto výkony je budou v tuto chvíli katapultovat do čela českých průběžných tabulek mezi žákyněmi !!! To  v tuto chvíli ještě není až tak důležité, mnohem podstatnější je , že obě dívky nejsou nijak akcelerované (je tomu spíše naopak), mají chuť v atletice něco dokázat a "kotníček" jim hezky jede.

Možná že se tým"Vlčat"ještě rozroste o jedno dívčí místečko a je předpoklad , že by v tomto silné týmu mohly v budoucnu kráčet ve šlépějích svých zkušenějších a úspěšných šelem z rodu psovitých.

V příštích dnech obě děvčata na našich stránkách blíže představíme a založíme jim vlasní profil na našich webových stránkách.

VIDEO z finále 60 m

J.V. 2.5.2015

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved