Boča zakotvil v tréninkové skupině Martiny Blažkové !!!

Již v polovině srpna jsme přinesli na našich stránkách informaci ), že zakládající člen naší skupiny Tomáš BOČEK odchází studovat do hlavního města a tím pádem logicky také opouští řady Atletiky s radostí a hledá si uplatnění v nové tréninkové skupině.  V úvahu přicházelo několik variant, nakonec Tomáš po velmi důkladné rozvaze jemu vlastní, sáhl po nabídce úspěšné trenérky Martiny Blažkové a zakotvil v její skupině Rychlých holek, kde trénují  mimo jiné takové ikony české atletiky jako Denisa Ščerbová Rosolová, Jitka Bartoníčková či úspěšná vícebojařka Kateřina Cachová...

Jak dnes informoval na svých stránkách server sport.cz Tomáš by měl ve skupině  plnit mimojiné i úkoly jakéhosi domestika při tempových trénincích pro halovou mistryni Evropy Denisu Rosolovou, která by dle zmíněného článku ráda navázla na úspěšnější sezóny své atletické kariéry, než tomu bylo letos,kdy ji provázela série nemocí a  zranění.

Přejme tedy Tomášovi, Denise ale i všem ostatním členům  skupiny Rychlých holek (a kluků), ať se jim  příprava  na sezónu roku 2014 vydaří a ať se naplní očekávání, která si od tohoto kroku slibují. 

Zmíňovaný článek naleznete

 

J.V  18.10.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved