Andílci zvládli skvělé soustředění v Itálii a vrátili se připraveni na jarní sezonu 2015

Kdyby mi před pár lety někdo řekl, že jednou pojedu na soustředění do Itálie s deseti svěřenci, rozhodně bych mu nevěřil a považoval bych to za dobrý žert.
 

Zdá se však, že život tropí žerty.... A tak jsem letos nastupoval do tradičního lehacího autobusu směr jih spolu s dalšími deseti andílky dychtícími po tréninku v kvalitním počasí. Místní lokace nás opět nezklamala, oproti loňskému počasí bylo letos opravdu krásně o čemž svědčí i přiložené fotografie. Tréninky probíhaly v naprosté pohodě a všichni pracovali na plné obrátky.

Podpořeni kvalitní stravou našeho kuchaře pana Koblížka, lámali všichni tréninkové osobní rekordy jak na běžícím páse. Doslova trhací kalendář si ze zápisků o svých tréninkových výkonech udělala Kačka Hornová ! Svými výkony v posilovně budila zaslouženou pozornost a když vyrazila k úsekům na dráze, zůstávala za ní jen ohnivá čára :) .

To lze ostatně říci i o Vojtovi Karáskovi, který mi mnohdy velmi příjemně vyrazil dech. Výkonem v závěrečném testu na 4x100 pak rozcupoval všechny dosavadní výkony v tomto testu všech andílků, kteří prošli skupinou. Dosavadní nejlepší výkon Valerie Hrese z loňského roku, zlepšil o více jak 7 desetin.

Vojta Truhlář i Kamila Ajšmanová zvládli výborné série odrazů na pískové pláži, kde jsme strávili nemálo času v přípravě.

Tomáš Dostrašil vracející se po zranění z halové sezóny zaběhal tolik překážek jako na žádném jiném soustředění.

Pavla Karešová, naše běžkyně si tentokrát docela hezky zaběhala. Ovšem kromě svých delších distancí se pilně věnovala také rozvoji síly a na kratších úsecích rozvíjela také rychlost. Test 200, 200, 600 v posledním dnu zvládla nejlépe jak jej kdy běžela. Pavla je do sezony připravena výborně a rozhodl jsem se, že letos bude běhat všechny distance od 400 m až ..... kam budme chtít :) 

A co naši miniAndílci ?

Tak to je kapitola sama o sobě !

Verča Milotová, která toho od vítězného Mistrovstí republiky kvůli zraněním a nemocem mnoho nenatrénovala se opět ukázala v kůži bojovnice - lvice. Zvládla veškeré tréninky a běhala výborné časy. Na stopadesátimetrových úsecích RV byla pro ni časová hranice 20 vteřin úsměvnou metou, kterou vždy pokořila v obrovské pohodě.
Taktéž další žákyně ve skupině Barča Bradová naznačuje, že v jarní sezoně již jistě dojde k posunům osobních rekordů na sprinterských dostancích.

Na překážkách také řádila Karolína Kořínková a Anežka Voštová.
Obě předvedly skvělé výkony a dotazy přihlížejících zda je jsou jejich dosahované časy opravdu tak rychlé jak to vypadá na pohled, jsem mohl s uspokojením jen přikyvovat.
Myslím, že krajské rekordy bývalého andílka Pavlíny Soprové jsou ve velikém ohrožení.

Dnes jsme se vrátili ze slunné Itálie do pošmourného česka. Všichni andílci jsou zdrávi a plni odhodlání předvést v sezoně to nejlepší co v nich vězí. A se již těším.

Tak GO andílci !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved