Atletika s radostí bude letos také v San Benedettu

Martyho andílci i Vlčí smečka z Hradiště se letos společně chystají na důležité jarní soustředění v dobrých klimatických podmínkách.

Andílci již podruhé a Vlčáci poprvé zamíří do Italského střediska San Benedetto del Tronto aby tam velký kus práce v jarní přípravě před sezónou.

Andílci mají hezké vzpomínky na loňské soustředění, kdy jsme jak na stadionu tak na blízké pláži udělali velký kus práce. Tuto práci jsme pak zhodnotili v průběhu celé loňské sezony, která byla úspěšná. Andílci si jistě vzpomínají na naše první setkání s Evženem - což je milé jméno, nemilého nástroje Aquavaku. V loňském roce jsme měli velice příjemné počasí, které nám dovolilo trénovat velmi kvalitní tréninky.

Vzhledem k tomu, že na stadionu v Jablonci je stále cca 40 cm sněhu bude pro nás slunná a teplá Itálie jistě příjemnou změnou.

Také běhání a odrazy na písečné pláži bylo pro všechny nové a dalo nám to mnoho impulsů. Dominik se již dnes může těšit na krásné výběhy v písku, kdy mu bude jen mořský vítr dělat soupeře.

 

Pro to kteří neví kde se středisko nachází :

 


    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved