Všichni noví andílci pokračovali ve výborných podzimních výsledcích a závěr sezony ukázali velkou bojovnost a týmového ducha !!

Družstvo starších žáků TJ LIAZ odjždělo společně s žákyněmi na sobotní semifinále MČR bez postupových ambicí - na rozdíl od našich žákyň, které měly a mají naopak ambice ty nejvyšší.

Avšak chlapci posíleni o Martina Černáka prokázali obdivuhodnou bojovnost a mnohdy získávali body i tam, kde se to vůbec nečekalo a tak byl postup mezi českou elitu žákovských chlapeckých družstev nakonec otázkou jen několika bodů.

si týden odpočinul po předchozím náročném programu a opět se postavil na trať 300 metrů s cílem pokořit hranici 36 sekund. Opět se to nezdařilo avšak s časem 36,53 nelze být nespokojen. Čekal jej totiž ještě běh na 60 metrů a 150 metrů.

Na šedesátce startoval v rozbězích časem 7,71 a ve finále pak zvítězil časem 7,54. Opět spokojenost.

Nejlepší si schoval na trať 150 metrů. Zde sice opět podlehl kladenskému rychlíkovi Marku Bakalárovi avšak porážka jej nemusí mrzet - čas 17,38 je novým osobním rekordem (o dvě desetiny) a je to čas, kterým je ve své kategorii starších žáků na druhém místě českých tabulek !!

Gratuluji !

, i závodili s kluky někdy o dva roky staršími a někdy i o dvě hlavy většími. Nebáli se však a bojovali ze všech sil.

Ondřej dokonce dosáhl body v individuální disciplíně v tyči, kdy se výkonem 260 cm umístil na devátém místě.

Vojta i Tomáš pak bodovali ve štafetách a v individuálních disciplínách si vytvořil Tomáš nový osobní rekord na 150 metrů 18,61 a Vojta svůj čestvý osobák z minulého týdne vážně ohrožoval.

Všem chlapcům k jejich konečnému čtvrtému - prvnímu nepostupovému místu blahopřeji.

Společně můžeme držet palce holkám, které pod vedením Evy Mikulové a Dany Jandové suverénně zvítězily a jejich ambicí není nic menšího než titul Mistryň české republiky. Budeme držet palce a věřím, že společně s hochy to budeme moci příští týden oslavit !

Tahle parta holek, ale i kluků z LIAZU si úspěch zaslouží !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved