Štěpánka v nové roli ....

Již za 3 dny se začnou do západočeské metropole sjíždět nejlepší čeští žáci a žákyně, aby na novém  městském stadionu ve Skvrňanech bojovali o tituly mistrů své země. Naše skupina vysílá do bojů jedinou zástupkyni Štěpánku KOLÁŘOVOU a zatímco vloni v Praze  a při letošních halových mistrovských přeborech v Jablonci Štěpánka jen sbírala zkušenosti, nyní bude patřit k favoritkám na zisk medaile.

Dvojnásobná mistryně Moravy a medailistka z nedávno skončených Evropských her mládeže tak vstupuje do soutěže v nové roli jedné z favoritek, kterou ji již nikdo neodpáře. Štěpánka je přihlášena k oběma sprinterským disciplínám 60 a 150 m, kde letos suveréně kraluje Anička Kerbachová z Prahy. Talentovaná závodnice ze Spartaku Praha 4 se také v Plzni na obou disciplínách, ve kterých je horkou favoritkou na zlato představí.

Na šedesátce, která se běží již v sobotu se do finále  musí Štěpánka prokousat sítem rozběhů a meziběhů a má z početného pole startujících 5. nejrychlejší čas. Rozdíly mezi ní a druhou Terezkou Šínovou jsou ale  minimální v řádu pár setinek, takže bude hodně záležet na aktuální formě. Cíl je jasný, postup do finále a pak se uvidí....

Ještě lepší vyhlídky, alespoň papírově, má Štěpánka na stopadesátce, která se běží druhý den mistrovství. Tady vstupuje do soutěže jako jedna ze spoluvaforitek časem 18,82 s a z přihlášených závodnic běžela rychleji, jen výše zmiňovaná Anna Kerbachová...... 

Štěpánka se nachází v posledních dnech v dobré formě, vždyť minulý týden si na EKAGu v Brně dospurtovala na šedesátce finálovým časem 7,96 s pro bronz a v sobotu na mistrovství Moravy a Slezska družstev našla na dvoustovce přemožitelku jen v Kateřine VÁVROVÉ !!

Tak HODNĚ ŠTĚSTÍ Štěpánko, ať se Ti šampionát v Plzni vydaří  !!

J.V. 16.9.2014

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved