Prodloužený víkend očima trenéra.....

Zatímco Zdeněk STROMŠÍK a David CÉSAR si užívají zaslouženého odpočinku, ostatní členové skupiny, kteří spadají ještě do mládežnických kategoriíí stále závodí. Dnešním krajským kolem středoškolské soutěže CORNY, odstartovala série závodů a trenér se zastaví až v neděli večer.

Poté co se vrátil trenér v neděli večer z Jablonce nad Nisou, kde se o víkednu konalo žákovské MČR a na kterém startovala Adrianka FORNŮSKOVÁ dnes na něj čekala role speakera  ma dnešním kole CORNY poháru , kde tak úspěšně startovala Štěpánka KOLÁŘOVÁ. Závody skončily kolem 14 hodiny. O hodinu později mě již čekal ve 30 kilometrů vzdáleném Zlíně trénink se studentem zlínského sportovního gymnázia Filipem Vabrouškem, synem veleúspěšného tritlonisty Petra Vabrouška.  

Zítra se v Uherském Hradišti představí naše nejmladší členka skupiny Terezka SKLENÁŘOVÁ, která bude závodit ve víceboji "O pohár starosty města". Celou soutěž asi nestihnu, poněvadž už v poledne se vydám s Kateřinou VÁVROVOU směr Brno, odkud ve 2 hodiny, tradičně z "Botanky" odpoledne odjíždí závodnice Olympu Brnu do Českých Budějovic, kde se koná v sobotu juniorské MČR družstev a Olymp obhajuje loňské vítězství, k čemuž by mu měla pomoci i hostující Kačka. 

Na dorostencké MČR družstev, které se koná v Ostravy postoupily i dvě uherskohradištská družstva. Zde budou závodit Štěpánka KOLÁŘOVÁ a Honza VÁCHA a já tentokrát u toho bohužel nebudu. :( Na dvou místech současně opravdu být neumím....Návrat z Budějovic očekávám kolem půlnoci a hned brzy ráno, v neděli se vydám s Terezkou SKLENÁŘOVOU do Olomouce, kde se koná Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva...... No a bude nedělní večer a v pondělí začíná běžný "pracovní" den. :) Ostatně víkendy a pracovní dny trenéři atletiky již dávno nerozeznávají, často k nelibosti jejiich hezčích poloviček. Bez jejich porozumění, by to většina z nás nikdy nedala... :)

J.V. 22.9.2016

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved